Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pojistky


renda.j

Recommended Posts

Ahoj kamárádi

tak mám zas rébus. Přestal mi stříkat ostřikovač předního okna na Expertu 1.6 hdi vyrobenej 2009.

myslel jsem si, že to bude pojistkou, našel jsem tedy holandský návod, kteej jsem dostal k autu a v něm umístění pojistek, podle návodu je to 3 pojistka v pojistkové skříni v motorovém prostoru. Když jsem víko od pojistek otevřel, nestačil jsem se divit. Deska s pojistkami a konektory v autě vypadá úplně stejně jako na obrázku, ale rozmístění pojistek je úplně jiný. Jako že pojistky jsou prostě umístěné jinde na té desce.

Zkontroloval jsem tedy všechny pojistky a jsou v pořádku. Ostřikovač ale pořád nestříká.

Zkusil jsem tedy najít na stránkách pana Peugeota návod a našel jsem příručky na všechny modely, ale obrázek s pojistkami je stejný jako v mém holandském návodu a neshoduje se s pojistkami v autě.

Chtěl bych tedy poradit, jestli nemáte páru kde hledat pojistku od ostřikovače, nebo proč by to mohlo nestříkat. Jestli se oteplí zkusím jestli přitéká elektrika do čerpadla. Ale budu operovat venku před barákem, tak se mi nechce se moc válet v těch sračkách, proto bych si to chtěl usnadnit a jít najisto.

Předem děkuji a přikládám fotku špatnýho rozpisu pojistek.

Renda

post-4246-0-07099800-1420139533_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 rok později...
  • O 1 rok později...
před 13 minutami, patosl napsal:

Žárovka, patice, vše ok. Jedině že by se někde přerušil kabel v kastli, ale mechanik ,,garážista" mi řekl, že je pojistka zvlášť

neni garaznikovi never - snazi se te natahnout aby si to tam nechal a on ti nauctuje treba 3 dny prace za vec co zvladne za 20 minut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 roky později...

Ahoj prosím o radu pro Jumpy 2,0HDi 120 kW rok 2012, VIN:VF7XDRHH4CZ050716, kde najdu pojistku zásuvky 12v zapalovače, která je pod trvalým napětím (ta zásuvka je umístěna v interiéru u skla za pravými posuvnými dveřmi). Jako jediná v autě je respektive byla pod trvalým proudem zbylé dvě zásuvky (jedna u řadicí páky a druhá je v kufru) fungují po zapnutí klíčku a ty mají pojistku u kolenou spolujezdce na pozici F9 pojistka 30A. Syn mi naházel šroubky a hřebíčky do toho zapalovače a to mi asi zkratlo - no nefunguje. Vše ostní funguje krom te zásuvky a nevím kde to může mít pojistku, případně co jiného by se mohlo stát? Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...