Přejít na obsah

Zvěřina

Uživatel
 • Počet příspěvků

  20
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Zvěřina

 • ID člena 62360
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 1.3.1982

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Expert

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Velký Beranov
 • Stát
  Česká republika
 1. Zvěřina

  Výmena sedačiek

  Ne, mám tam lomítko ;)) jen mě překvapuje, proč tam není 2/9. Dvoumístná verze je nepřípustná? Třeba pro případ převozu nákladu.
 2. Zvěřina

  Výmena sedačiek

  Teda nevím, ale já jsem koupil 8 místnou verzi a v TP mám psáno 9 míst. STK v klidu.
 3. Opět máš pravdu- na štekru čísla jsou, ale protože jsem ho trochu znásilnil, abych ho dostal do altíku, tak jsem musel pohledat zbytky a spasovat (občas se vyplatí neuklízet :). Znova děkuju za rady a doufám, že už dám pokoj. Přeju Ti (i ostatním) klidné svátky
 4. Teď už jen poznat, kterej pin je č1 a kterej č2. Popsaný tuším nejsou.
 5. Byl to on. Od samýho začátku jsem ho podezříval, ale nepasoval konektor- asi je měněnej altík. Taky mě odrazovalo, že drát je jeden a piny na altíku dva. Tak jsem jeden zkusil a dobíjí i na volnoběh. Nevíš co je ten druhej pin? Kdybych se náhodou netrefil.
 6. Díky, odpoledne na to kouknu
 7. Tak bohužel už se začalo projevovat dobíjení, mohl by mi někdo, prosím, identifikovat ten drát do altíku. K tomuhle autu snad není pořádná dokumentace.
 8. Díky jarokare za čísla drátů. Konektor jsem konečně našel- nějakej umělec ho píchnul do alternátoru. Teď mi zase chybí ten drát do altíku. Ale to asi nebude problém, když mu to rok nevadilo.
 9. To 1341 máš přímo z drátu v autě nebo ze schématu. Já ho našel ve schématu a když jsem ho konečně objevil v autě, tak vedl na váhu vzduchu.
 10. Zdravím všechny, po delší době se vracím k hledání ztraceného konektoru. Mohl by mi někdo zjistit čísla drátů k tomu konektoru? Díky
 11. Fotky nemám, ale z nouze jsem použil železný vodovodní trubky půlcoulky. Rovnej kus asi 12 cm na jeden konec koleno a 5 cm trubky, v prostřed rovnýho dílu jsem vypálil díru a navařil 10 cm trubky. Ta odbočka a koleno je stejným směrem. Hadice pod autem jsem skřípl svářečskejma kleštěma, takže vytekla voda jen z ventilu. Pak uřezat hadice hned za přípojkama, nacpat náhradu a zapáskovat. A aby mi to nemlátilo o podlahu, tak jsem to dal do miralonu a plastovou páskou jsem to přivázal za díry po ventilu. Uvažoval jsem o plastovejch vodovodních trubkách, ale nesehnal jsem narychlo svářečku, tak vyhrálo železo.
 12. Už to mám propojený a konečně topím, jen to ještě chtělo pořádně odvzdušnit. Tady je schema topení- jestli Ti nevadí italština.
 13. Taky to teď řeším, pojistka je u baterky značená F39-15A. Je na čerpadlo i elmag. ventil. Ten ventil mi vyhazuje pojistku, tak ho na oplátku taky vyhodím a spojím hadice natrvalo nějakým T kusem.
 14. Zvěřina

  Pojistky

  Odpovím si teda sám. Pojistka je u baterky - F39- 10A
 15. Zvěřina

  Pojistky

  Můžu taky poprosit o pojistky na Scudo VIN: ZFA 27000064036915. Případně kdyby někdo věděl, jak je ovládané čerpadlo vody zadního topení- nejde mi do něj proud. Díky
×