Přejít na obsah

Zvěřina

Uživatel
 • Počet příspěvků

  13
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Zvěřina

 • ID člena 62360
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 1.3.1982

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Expert

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Velký Beranov
 • Stát
  Česká republika
 1. Díky jarokare za čísla drátů. Konektor jsem konečně našel- nějakej umělec ho píchnul do alternátoru. Teď mi zase chybí ten drát do altíku. Ale to asi nebude problém, když mu to rok nevadilo.
 2. To 1341 máš přímo z drátu v autě nebo ze schématu. Já ho našel ve schématu a když jsem ho konečně objevil v autě, tak vedl na váhu vzduchu.
 3. Zdravím všechny, po delší době se vracím k hledání ztraceného konektoru. Mohl by mi někdo zjistit čísla drátů k tomu konektoru? Díky
 4. Fotky nemám, ale z nouze jsem použil železný vodovodní trubky půlcoulky. Rovnej kus asi 12 cm na jeden konec koleno a 5 cm trubky, v prostřed rovnýho dílu jsem vypálil díru a navařil 10 cm trubky. Ta odbočka a koleno je stejným směrem. Hadice pod autem jsem skřípl svářečskejma kleštěma, takže vytekla voda jen z ventilu. Pak uřezat hadice hned za přípojkama, nacpat náhradu a zapáskovat. A aby mi to nemlátilo o podlahu, tak jsem to dal do miralonu a plastovou páskou jsem to přivázal za díry po ventilu. Uvažoval jsem o plastovejch vodovodních trubkách, ale nesehnal jsem narychlo svářečku, tak vyhrálo železo.
 5. Už to mám propojený a konečně topím, jen to ještě chtělo pořádně odvzdušnit. Tady je schema topení- jestli Ti nevadí italština.
 6. Taky to teď řeším, pojistka je u baterky značená F39-15A. Je na čerpadlo i elmag. ventil. Ten ventil mi vyhazuje pojistku, tak ho na oplátku taky vyhodím a spojím hadice natrvalo nějakým T kusem.
 7. Zvěřina

  Pojistky

  Odpovím si teda sám. Pojistka je u baterky - F39- 10A
 8. Zvěřina

  Pojistky

  Můžu taky poprosit o pojistky na Scudo VIN: ZFA 27000064036915. Případně kdyby někdo věděl, jak je ovládané čerpadlo vody zadního topení- nejde mi do něj proud. Díky
 9. Zdravím všechny. Dneska jsem ležel pod svým Scudem a poslední obrázek bych tipoval na bufík. Je na úrovni předních sedaček na prostředku auta- krytej plechem. U řidičova prahu je čerpadlo a nějaký trojcestný ventil. Tak snad to někomu pomůže.
 10. Pravda, dotaz tak zněl, ale tak daleko jsem nemyslel . Stačí mi najít konektor k čidlu. Případně kdyby někdo věděl k čemu patří konektor s jedním žlutým drátem- ten mi zase přebejvá.
 11. Tak do řídící jednotky to půjde určitě, ale mě jde o druhej konec. Nemám konektor na ten termistor . Ne že by mi to moc vadilo, ale diag mi hlásí teplotu 82 stupňů a po nastartování si to vezme teplotu z váhy vzduchu. Ale předpokládám, že ten je chladnější jak za mezichladičem.Takže je asi rozhozený nastavení.
 12. Dík. Tam jsem ho hledal už několikrát a furt nic. Ale třeba se časem někde vyklepe.
 13. Zdravím všechny, chci se zeptat na čidlo teploty nasávaného vzduchu. čidlo jsem našel, ale nevede k němu žánej drát. Prošel jsem ten svazek, co jde okolo a nic jsem nenašel. Mohl by mi někdo, prosím, zjistit, odkud ten drát vede. Dík
×