Guest Poldy coupe Odesláno 30. prosinec 2014 Odesláno 30. prosinec 2014 (upraveno) Tak Vás všechny zdravim a připojuju se k místním borcům,co vlastní 406ku.Něco málo o autě,je to můj první Peugeot z té hromady aut co jsem měl,takže o něm nic moc nevím a budu vděčnej za každou radu a přiučení se tu.Je to rok 1998, 2.0 97 Kw podle tacho 192000km,zelená metalíza.Zelenou jsem nikdy neměl rád,ale tahle se mi fakt líbí,když se ještě rozleští vypadá skvěle.Koupil jsem ho na těhle AEZ 17,ale radši bych originál 16 nactky nebo jinné 17 náctky.Výbava je černá látka(prý dávaná z novějšího modelu,digi klima,zadní park senzory ne originál,changer na cd,dešť.senzor,ale to má asi každé coupe a víc mě nenapadá.Auto jsem kupoval od chlápka,který tvrdil,že to je snad auto někoho z Peugeot clubu,takže ho třeba budete znát a i já bych se o něm něco rád dozvěděl. Kdyby mi tu někdo podle vinu zjistil více tak budu rád(VF38CRFVE80499265) a rovnou jestli by šlo zjistit kód k rádiu,když se vymění baterka.Do auta jsem se zblbnul asi jako každej tady a jeho tvary nikdy neomrzí. Upraveno 30. prosinec 2014 uživatelem Poldy coupe Citovat
222johny222 Odesláno 30. prosinec 2014 Odesláno 30. prosinec 2014 (upraveno) Mě to teda z klubu nic neříká,ale je pěkné Za kolik si ho koupil pokud to není tajné?Eště dotaz,nechceš ty látkový vyměnit za kožené? Kod na rádio nebudeš mít na něm.Zkus ho vyndat a podívat se na štítek. Upraveno 30. prosinec 2014 uživatelem 222johny222 Citovat
michal4051 Odesláno 30. prosinec 2014 Odesláno 30. prosinec 2014 Pěkné . Pokud se nepletu bylo tohle coupe na bazoši a jel si pro něj Prahy. Jinak koukám že jsme skoro sousedi Citovat
Guest Poldy coupe Odesláno 30. prosinec 2014 Odesláno 30. prosinec 2014 Kámo kůži,už nechci ani vidět mám z ní pak akorát vlka a vnitřek je v top stavu,takže se ho zbavovat nechci,ale kola ti můžu nadělit Citovat
222johny222 Odesláno 30. prosinec 2014 Odesláno 30. prosinec 2014 Já už kůži taky nechci hrozná to věc. Citovat
Guest Poldy coupe Odesláno 30. prosinec 2014 Odesláno 30. prosinec 2014 (upraveno) Ok,až budu měnit baterku tak ho zkusim vyndat,ale zatim to nechám tak jak to je a musim se s tou kráskou seznámit kde co má . Upraveno 7. leden 2015 uživatelem Poldy coupe Citovat
tomm176 Odesláno 30. prosinec 2014 Odesláno 30. prosinec 2014 Jaké mají ty kola ET? Kdyztak si SZ ať nenaplňujeme vlákno. Citovat
Dave_k Odesláno 30. prosinec 2014 Odesláno 30. prosinec 2014 (upraveno) Vypadá pěkně. Ještě nějaký fota introše. Jak koukám do serviceboxu tak máš jen manual klimu pokud to některý předchozí majitel nepředělal. Rádio tam z výroby nebylo, takže dohledávání kódu může být problém, pokud není napsán někde na rádiu apod. Upraveno 30. prosinec 2014 uživatelem Dave_k Citovat
Aluška Odesláno 30. prosinec 2014 Odesláno 30. prosinec 2014 Já zas říkám jedině kůže, sice v létě semtam v šatičkách pálí , ale jinak na údržbu atd. super věc a ještě lepší je polokůže, co mám v 206 Jinak gratulace k autu, vybral sis dobře , stejný nám stojí před barákem . Citovat
Guest Poldy coupe Odesláno 31. prosinec 2014 Odesláno 31. prosinec 2014 Tak kód na rádiu není a já jsem v pytli.Přidávám,ale nějaký foto introše,ikdyž je mi divný to s tou klimou jak psal Dave_k. Úplně se děsim,že auto bude nějaká překopávka http://www.imgup.cz/image/QoR http://www.imgup.cz/image/QoK http://www.imgup.cz/image/Qof http://www.imgup.cz/image/Qo2 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 31. prosinec 2014 Odesláno 31. prosinec 2014 osobni nazor ??prihlasene na jine papiry Citovat
222johny222 Odesláno 31. prosinec 2014 Odesláno 31. prosinec 2014 Ty sedačky jsou parádní !!! Citovat
MilanF1 Odesláno 31. prosinec 2014 Odesláno 31. prosinec 2014 Pěkné coupé za ještě hezčí cenu, přeji ať jsi co nejvíce spokojen. Interiér je opravdu krásný, ten bych taky neměnil. Citovat
Dave_k Odesláno 1. leden 2015 Odesláno 1. leden 2015 (upraveno) Třeba introš podle serviceboxu sedí, takže bych tipoval, že některý z předchozích majitelů to malinko "zušlechtil" o přístrojovku, autoklimu, rádio a palubní počítač. Zkus kontaktovat předchozí majitele v TP a třeba kód seženeš. Jinak by jsi musel nechat buď to rádio odblokovat nebo sehnat jiné s kódem. P.S. Vzhledem k výměně přístrojovky ty km nebudou směrodatný. Upraveno 1. leden 2015 uživatelem Dave_k Citovat
Michaltim Odesláno 11. leden 2015 Odesláno 11. leden 2015 Krásne koupe , ak chceš vymeniť kolesa ja mam na svojej 406 coupe 16 ktoré chcem vymeniť za 17 možno sa dohodneme ozvy sa Citovat
Guest Poldy coupe Odesláno 24. leden 2015 Odesláno 24. leden 2015 Jedno lednové foceníčko jen těch kol,bych se potřeboval zbavit Citovat
Michaltim Odesláno 24. leden 2015 Odesláno 24. leden 2015 Tie kolesa chces vymenit ? Mam zaujem Citovat
Guest Poldy coupe Odesláno 24. leden 2015 Odesláno 24. leden 2015 Už jsem ti minule psal sz a ptal se na foto koles a že jsi zdaleka Citovat
Guest Poldy coupe Odesláno 5. únor 2015 Odesláno 5. únor 2015 Dnes se trošku nakupovalo a koupily se rovnou i origo 16náctky nevím proč,ale k tomu autu jdou prostě nejlíp. Citovat
Guest Poldy coupe Odesláno 26. únor 2015 Odesláno 26. únor 2015 Tak poněvadž se ze zadu ozývali,už docela tupé rány,tak se vyměnili tyčky,spodní čepy,zadní gumy stabilizátoru a bouchání zmizelo,zároveň se rovnou udělali všechny kotouče s deskama(TRW nepískaj a brzí výborně), nějaké ty silentbloky na motoru,svíčky(NGK,ale nějak to s nimi pohupuje,půjdou jiné),palivovej filtr a nějaký ty kravinky.Ten hříbek na motoru se klasicky ulomil a musel se odvrtávat stejně jako jeden šroub na stabiláku,no byl to porod,ale stálo to za to,když jsem viděl jak někdo dokáže zprasit některé věci tak jsem byl rád,že jsem vše vyměnil a dal tomu zase nějakou péči,kterou si coupátko zaslouží.Přikládám nějaký foto pro představu a mého mazlika Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.