SV 24 Odesláno 22. září 2015 Autor Odesláno 22. září 2015 (upraveno) trochu opět oživím téma. S autem se nám stále skvěle jezdí.V létě jsem byli v Německu nebo po Čechách na výletech a vždy s krásnou spotřebou kolem 7l benzinu.Od cca května co jezdím jen na Vervu100 auto papá trochu míň a je kultivovanější chod motoru. Spotřeba oleje klesla na cca 0,3l na 1000Km, tak už nic neřeším.Na zimu chci ještě stihnout olakovat oba nárazníky, udělat rozvody a přetěsnit motor. A taky jsem trochu propadl zatmavení světel Upraveno 22. září 2015 uživatelem SV 24 Citovat
misho.1709 Odesláno 23. září 2015 Odesláno 23. září 2015 Stále pekný kúsok Aj tá mriežka sa mi páči Citovat
SV 24 Odesláno 24. září 2015 Autor Odesláno 24. září 2015 čaues. ještě jsem si ji nevyzvedl,ale děkuju moc!!! Citovat
machulda Odesláno 24. září 2015 Odesláno 24. září 2015 Jsem si právě říkal, že ji v autě nevidím. Jinak nemáš za co Scratche to stálo jedno pivo, tak ho pak někdy pozvi Citovat
SV 24 Odesláno 26. září 2015 Autor Odesláno 26. září 2015 na školení jsem dostal přípravek do motorového oleje.motor má pak přestat brát olej (prý to mají vyzkoušené a funguje). Tak jsem zvědav zda 406 přestane brál olej Citovat
John Odesláno 26. září 2015 Odesláno 26. září 2015 SV24: taj uvidíš.. co to udělá snad to nebude ještě horší když je to přímo od Pugu Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. září 2015 Odesláno 26. září 2015 Dej vedet pouzil bych to do 306 ... Citovat
SV 24 Odesláno 26. září 2015 Autor Odesláno 26. září 2015 školitel i technický poradce přímo pro Peugeot mě ujišťovali, že to funguje a ať se nebojím (tak snad ) Citovat
SV 24 Odesláno 21. listopad 2015 Autor Odesláno 21. listopad 2015 tak s odstupem času mohu výrobek Peugeotu jen doporučit! Auto přestalo papat olej. Jinak na autě máme opravený a po laku přední nárazník, zatmavené boční blinkry a okraje zrcátka v lesklé černé Citovat
Péťa Odesláno 21. listopad 2015 Odesláno 21. listopad 2015 Super, dá se to koupit normálně u Peugeotu? Mě ta žabožroutí pixla žere už víc oleje než benzinu Citovat
Guest StibTo Odesláno 21. listopad 2015 Odesláno 21. listopad 2015 Koukal jsem se po tom v eshopu u Domanskyho když to sem Stepan prve napsal .. Neuspesne :/ Citovat
SV 24 Odesláno 10. prosinec 2015 Autor Odesláno 10. prosinec 2015 Ano jde to objednat přes Peugeot. Dá se to najít i v service boxu Citovat
SV 24 Odesláno 10. prosinec 2015 Autor Odesláno 10. prosinec 2015 dnes proběhla oprava ztraceného kroužku abs. koupil jsem samotný kroužek a napasoval zpět na kloub. vše funguje, takže spokojenost Citovat
SV 24 Odesláno 19. prosinec 2015 Autor Odesláno 19. prosinec 2015 dnes dostala 406 větší servis. Novou rozvodovou sadu vč. vodní pumpy, akcelerační silentblok, přetěsněné ventilové víka, novou chladicí kapalinu a nový olej v převodovce Citovat
kovy_s Odesláno 19. prosinec 2015 Odesláno 19. prosinec 2015 ten kroužek se dá koupit samostatně ? Kde jsi ho kupoval prosímtě? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.