Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj, potřeboval bych poradit u Partnera rok 2000 se mi včera a dneska stalo, nastartuju auto,ale dobíjení slabě svítí, chvíli s tím jedu a najednou pod palubkou cvaklo(asi relé) a dobíjení přestalo svítít? Co by to mohlo způsobovat? Samotné relátko? Řemen na altíku je nový,zítra se jede na proměření alternátoru,tak budem chytřejší,ale potřeboval bych radu,které relé je na dobíjení? Nenašel jsem bohužel žádné schéma.

Děkuji za odpovědi.

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Ahoj, mám ten samý problém. Poradí někdo? Relátko stále cvaká. Prosím o radu. Je nějaké schéma relátek? Pojistky atd.? Bohužel jsem k autu nic nedostal, je to r.v 99. Díky moc

Odesláno

Relé vpravo nahoře úplně v rohu cvaka, svítí dobíjení,při přidání plynu má snahu zhasnout,relé přestane cvakat, při volnoběžných otáčkách cvaka a dobíjení svítí. Děkuji za rady.

Odesláno (upraveno)

Není tu nějaký servisák z Peugeotu, který by objasnil, k čemu je ono relátko? V manuálu k vozu jsem nic nenašel, nechápu, proč to tam ty dementi nenakreslili jako i jiných aut :/

Jinak nový alternátor včetně regulátoru, nová baterie.

Upraveno uživatelem p4v3ls

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...