Jump to content

Výkon po výměně rozvodů


Kostkáč
 Share

Recommended Posts

Zdravím, nedávno jsem měnil rozvody a akcelerace se mi od té doby zdá jiná, předtím když fouklo turbo tak to bylo dost znát, prostě pořádný zátah a po rozvodech je to takové plynulé přijde mi že línější ... a i zvuk který tu někdo definoval jako špatnou řemenici drážkového řemene ustal. Můžou mít nové rozvody negativní vliv na výkon ?

Link to comment
Share on other sites

Já měnil/nechal měnit rozvody na 3 autech (2x benzín 1x nafta) a nikdy jsem nezpozoroval naprosto žádnou změnu na výkonu. Max. to přestalo "cvrdlikat", protože se vyměnily kladky :myslim Takže můj osobní názor je, že nové rozvody mají na výkon motoru negativní vliv jen v případě, že jsou udělány špatně :myslim

Link to comment
Share on other sites

To jo, ale už jsem je dělal 2x na 306 a system aretace je furt stejný, tudíž si dovolím tvrdit že jsou na 100% udělané dobře, i jsem si udělal značky na kladkách a všechny po napnutí seděli. Když mi padala řj do nouzáku kvuli díře nad IC, kterou jsem vyřešil, může tam být ta chyba uložená a dělat tyhle problémy ?

Link to comment
Share on other sites

Jako, když u 1,9 TDI 77kW se dají rozvody přes zub tak začne víc žrát a má potom menší výkon. ;)

jak to dokážeš o zub nasadit rozvody,na tomto motoru musíš nastavit polohu vačkového hřídele a ktomu potřebuješ vag com bez něj to určitě nenastavíš,proto je auto líné zdá se že je posunuté o zub na vačce. 

Link to comment
Share on other sites

Ja som cez vikend menil rozvodovu reťaz medzi vačkami a tiež aj rozvodovy remeň.Auto taha tak ako predtym akurat prestalo cvrlikať(vybehana reťaz na vačkach) ale neviem ako by sa mohlo dať zle nasadiť remeň veď su tam aretačne miesta a ak su dobre vložene koliky a s naftovym čerpadlom sa nepohlo,tak by nemal byť problem.Skus ešte raz pre istotu nasadiť remeň na novo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...