Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přihlášení auta


Carlos309

Recommended Posts

co chceš vymejšlet za 60000Kč to mám koupit 407 a s tou se srát a narvat do ní dalších 30000na servise....to je z bláta do louže

potřebuju povoz na 4 roky...

no možná v tom pertinaxu bude pořed komfortnější povoz než v tý dacii:aut

jak píše Péťa:super

Bohužel ted nemám na new auto 400000Kč a brát si na auto půjčku,takovej střelec nejsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud pod tím nebudeš ležet, ale budeš v tom jen jezdit, proč ne ;)

Já už bych si ale starej křáp nikdy nekoupil, viz ozzy ve vlákně vedle.

 

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu,taky s ním souhlasím,plán byl dojet 406,ktera byla po velkým servise,ale bohužel osud tomu chtěl jinak...jak píšu výše...

jdu cestou nejmenších výdajů....pokud mám doma 80%nahradních dílu...

pokud rozbiješ auto a máš hned na ruce 400000Kč na nové,tak ti to jen přeji a smekám před tebou:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nic aspon netají....jde mi o kastli,motor mám svůj i s rozvodama a pumpou pře 3000km,stejně se komplet přehodí,je tam plyn tyhle věci neřeším....

tohle bych neřešil vymeníl rampu,kterou mu v servise řekli,a ono to může byt dalších x věcí co je na klapce tak ji v inzerátu prodává dál a nechce to řešit...

uvidí se projedu to a bude....

no ono se prodávají i bídy za 40-50000kč v horším stavu....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on se dohodě nebraní,ale taky to může být past,že bude v hajzlu elektrika a nikomu se do toho nechce.....

měl jsem a mám 406 v týhle motorizaci přes 8let ,vím co je vlasnost motoru a nebo průser co může být čím,pokud to bude nějaká anomalie,píchnem i dia tak na to kašlu,pokud houpe jen volnoběh tak to bude ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych do toho asi taky nešel. Ale ve Tvé situaci 406 máš v malíku doma Ti ještě stojí ta bouchlá takže cokoliv přeházet není takový problém navíc máš hromadu ND takže pokud to bude jen trochu schopný tak je to pro Tebe většina otázka času a práce kterou tomu budeš muset věnovat.  A jak píšeš koupit za 60 něco co neznáš a nasypat do toho xxx je ve Tvé situaci nic neřešící navíc těch ND by jsi se těžko zbavoval tak je zužitkuješ a budeš mít na 3-4 roky klid.

Podle mojeho názoru  stejně hodně z nás kdo máme ještě auta který trochu za něco stáli tak budeme usilovat o to aby nám ty " naše kočárky " vydržely co nejdýl.  Třeba já s 807 co pořídit po ní za nástupce prohlašujou Travellera jenže  novej aby měl to co chci je randál a ježděnej bude asi o ničem protože auto takovýhle velikosti se nový kupuje do firmy jako dělník a když bude na prodej tak bude ulítanej jak ježíškovo sáně. Pokud si ho někdo koupí jako soukromí auto tak protože potřebuje tahat velkej přívěs nebo má kupu dětí a hlavně si to auto nekoupí na 5 roků ale počítá třeba na 10 nebo i dýl a to už pak nebude mít zase cenu kupovat deseti nebo starší auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...