Jump to content

odešla mi sim karta


adraj
 Share

Recommended Posts

Ahoj, chtěl by jsem se zeptat,klekla mi sim karta v mobilu od T-mobile. Byl jsem s ní na prodejně,kde mi jí vyměnily. Ale bohužel z ní nedokázali vyčíst uložená telefoní čísla. Což jsem docela v pr.... . Dají se nějakým způsobem dostat ty telefoní čísla z tý debilní karty? Nebo holt mám úplnou smůlu? Chtěl by jsem to zkusit ještě v jiných prodejnách,leč bojím se stejných výsledků. Novou sim kartu mám již aktivovanou a tak se bojím,že stará bude bloknutá.

Měl jste někdo s tímto zkušenost? Přístup od T-mobile,respektive,od slečny,která mě po půl hodině čekání,vzala dle pořadového lístku a tvářila se jako co po ní chci,mě velmi zklamal. Navíc to její utvrzování,ať si vezmu paušál a pokud si ho nevezmu,nabídka se nebude již opakovat,atd a atd. Jsem nabil dojmu,ji poslat někam a přejít k jinému operátorovi.

Jak jsem psal výše,nejedná se mi teď momentálně o operátora,ale o sehnání kontaktů ze staré karty,na které mám plno důležitých kontaktů.

Dokázal by někdo poradit?

Moc moc děkuji

Link to comment
Share on other sites

Existují USB čtečky na SIM-karty a nějaký software k tomu umí číst a zálohovat data. Jednu jsem kdysi míval, ale použil jsem ji jen jednou dvakrát ze zvědavosti. Možná bych ji ještě někde dokázal vyhrabat. Zda si ale taková věc bude umět poradit s tvou odpálenou kartou je ve hvězdách...

Link to comment
Share on other sites

adraji, před asi dvěma týdny jsme tohle řešili s Ondrou taky, odešla mu karta, které bylo asi 17 let, snažili se čtečkou vytahnout data ale nepodařilo se jim to, tak se s nimi nejspíš rozloučil. Chtěli jsme zkusit jestli když ji dáme do telefonu, tak jestli nemá třeba jen signál ale data - jako čísla a zprávy, by se z toho daly vypsat ručně (vytahnout do paměti telefonu nešlo, to jsme zkoušeli dřív), ale ještě sme se k tomu nedostali. Máš možnost tohleto zkusit? Já tu nefunkční kartu bohužel nemám k dispozici tak to zkusit nemůžu, ale jestli se ti to podaří takhle, tak řekni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...