Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zahmlievanie čelného skla


uni963

Recommended Posts

Ahojte, mám  problém  so  zahmlievaním  čelného  skla.   Zistil  som  ,  že  strašne  slabo  mi  ofukuje  čelné  sklo.  Na  panely  klimatizácie to mám  nastavené  na  ofukovanie  čelného  skla  a vzduch  intenzívne  fúka  do strán  na  dvere  a  do  interiéru. A  keď  prepínam  na  iné  polohy,  stále  to  fúka  jedným  smerom.  Viete  mi niekto  poradiť????  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozri tuna: http://www.peugeot-club.com/topic/58519-klimatizace-dualni-topeni/

 

budes mat prasknuty plastovy vejarik na servomotorceku co naklapa klapky. Pristup tam je od spolujazdca, treba dat dolu kastlik. Vejarik sa da kupit novy, ale praskne zas... (ja som prasknuty vystuzil hlinikovym kruzkom zo strany 6hranu) a zatial funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozri tuna: http://www.peugeot-club.com/topic/58519-klimatizace-dualni-topeni/

 

budes mat prasknuty plastovy vejarik na servomotorceku co naklapa klapky. Pristup tam je od spolujazdca, treba dat dolu kastlik. Vejarik sa da kupit novy, ale praskne zas... (ja som prasknuty vystuzil hlinikovym kruzkom zo strany 6hranu) a zatial funguje

o.k.  takže  som  sa  k  tomu  dostal.  odmontoval  som  servo,  pekne  pracuje  avšak  po  namontovaní  ten  vejár  sa  len  máličko  pohne.Je  možné,že  je  prasknutý. Ako  ho  dám  dole....,  a  kde  ho   kúpiť???  ďakujem  za  rady.A  ešte  jedna  vec,  celkom  dolu  je  ešte  jedno  servo  ktoré  na  nič  nereaguje,  načo  slúži???  ĎĎĎ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vejarik treba vypacit srobovakom, mozno sa bude trochu vzpierat ale pojde von, niekde mozno najdes aj fotku ako vyzera :) kupit sa to da v peueote ako opravna sada aj na ostatne serva, cislo bolo v tom prispevku, co som ti posielal link (stala okolo 17e tusim). to servo dolu je teplota spolujazdca, musi sa hybat vtedy, ked das LO a HI, inak reguluje automaticky. Tam sa vie vylamat zub na plastovom koliecku serva, ale ta opravna sada obsahuje aj to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

uni963...nemáš k tejto oprave nejakú fotodokumentáciu alebo blizší opis postupu?? urcite by to pomohlo ostatným.

no   nenapadlo mi  spraviť  foto,  ale  celý  postup  je  vcelku  veľmi  jednoduchý.je  nutné  vybrať  kaslík  pred spolujazdcom. niekto  tu  písal, že  ich  drží  7  skrutiek  v  mojom  prípade  ich  bolo 8.  držal  som  sa  toho  ,  že je  ich  7  a  ani  za  nič  som  ho  nemohol  vymontovať.  tak  som  pátral  ďalej  a  našiel  som  ešte  jednu.  je  umiestnená  vpravo  celkom  dole  pri  dverách.potom  išlo  pekne  vybrať ten  šuflík.  je  treba  dávať  pozor  na vnútorné osvetlenie.  po vybratí  šuflíka  je  už  vidno  tri  serva.  ja  som  mal  problém  s  tým  v  strede, mal  som  prasknuý  plastový  vejár.  ak by  si niečomu  nerozumel  napíš -  pomôžem. opravnú  sadu  som  kúpil  v  citroene,  mali  to  skladom.  v  peugeote  museli  objednávať  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...