Jump to content

American Day Luštěnice

Recommended Posts

Kdo nebyl - prohloupil. Ameriky v areálu se daly určitě počítat na sta kusů - nejvíce mně zaujaly samozřejmě \"křižníky\" z 60. - 70. let, ale i sekce \"sportovních\" Mustangů a Corvett stála za vidění. Uchvátilo mně muzeum, kde krom amerik byla i auta evropská (pro mne nejzajímavější Fiat x1/9, Fiat 500 kombi kolem roku 1960, Ford capri cabrio ...) a hlavně monstrózní sbírka automodelů (určitě přes 1000 ks) seřazená podle měřítek i podle značek (Peugeot měl celkem hezkou vitrínku).

Velká zábava byla jízda zručnosti - slalom téměř 6ti metrových oblud s těměř 9ti litrovými motory je super divácký zážitek

Jdu se probírat fotkama, odkaz pak doplním

P.S.

Za rok určitě jdu znovu - možná bych pouvažoval spáchat tímto směrem (muzeum) i výjezdní výlet klubových zájemců

[upravil dne 6/9/2014 17:54 od Medvěd]

tak já to měl jednodušší

Těšil jsem se na \"koráby silnic\"

Viděl jsem \"koráby silnic\" a zaujala mně sportovní sekce, od které jsem to nečekal

+ bonusy ve formě stovek automodelů, hezkého zážitku při sledování jízdy zručnosti ....

Za mně prostě spokojenost. Jak víš, mám rád originály a proto mně nějaký 32´´ chromy nechávají úplně chladným. Tohle holt byl sraz USA CARS, nikoli ťunink - byť teda několika jsem si tam také všiml.