Péťa Odesláno 21. únor 2019 Odesláno 21. únor 2019 V tomto vlákně se řeší 807. Osobní spory si řešte po SZ nebo se sejděte někde osobně. Citovat
P607Olda Odesláno 21. únor 2019 Odesláno 21. únor 2019 (upraveno) Napiš ozzymu, ať do mne neryje tady ve vlákně, ale po SZ nebo ať přijede osobně. Když mne tady cituje a žádá vysvětlení, tak mám jet do Ostravy, místo odpovědi tady? To doporučení jako myslíš vážně? Bavíme se jako chlapi, stůj si za svými slovy ty, i ozzy. Mazat není řešení. Mmch, ozzymu jsi nevytkl, že nenapsal ani písmeno na téma "807 ano či ne". Upraveno 21. únor 2019 uživatelem P607Olda Citovat
Dev Odesláno 23. srpen 2021 Odesláno 23. srpen 2021 Prosím ví někdo zda, motor 2.0HDI v 807 100kW 2009 je ten stejný motor jako v Ulysse 2.0JTD 100kW 2006 ? Citovat
filoyof012000 Odesláno 24. srpen 2021 Odesláno 24. srpen 2021 No, nejspíš ano, ale nejsem si jistý, jaký Euro normy se k tomu vztahovaly. 2.0 100kW je IMHO určitě Euro 4 i Euro 5, nevím, jestli nebyl i na začátku Euro 3. A pak odlišnosti nějaký budou. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.