Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dědictví a vyběhávání


Tony Stark

Recommended Posts

Guest servisman

Nechci prudit ale tenkrát když jsem řešil umrtí syna musel jsem řešit taky dědictví, , co mne stál notář, tenkrát to dělalo  průměrný plat,že jsem platil pohřeb ,převoz a další tal to nikdo ani neřešil a musel jsem zaplatit do určitého dne.A to vemte bylo to moje dítě. Po dítěti jsem nic nezdědil  a musel jsem platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

servisman : to je mi líto, nejhorší je přežít své dítě. To nepřeju nikomu, fakt ne.

To all : opravdu, ikdyž bych to rád vyfotil ale nechci to zveřejňovat, tak celková hodnota dědictví v tom papíře není uvedena. Ale opravdu ten dopis dostali všichni, obvolali jsme se navzájem.

Já sice nejsem v příme linii ale jsem babiččin vnuk, protože babča svého syna/mého otce pochovala, když mu bylo 36 let a o pár let později dalšího syna a ten poslední (alkoholik) zůstal.

Nevím, notářka mi tu sumu nechce sdělit přes telefon ale na řízení se to dozvím. A ano, to jsou výdaje, které když příjdou je potřeba je vyrovnat a trošku se asi uskromnit, nemá li člověk našetřeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notář má sazebník na vše.Už je za to,že řízení příjme k jednání.Pokud se někdo vzdá dědictví,přechází na dalšího v rodinné linii.Tedy když ja se vzdám dědictví po otci,dědí můj syn.Pokud jsou dědictví dluhy,je třeba,aby se vzdali všichni až po posledního možného dědice.Dědická daň se neplatí,ta je zrušená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je vždy udělat dohodu.Tak jsme to udělali taky.Nevzdávat se!!!!!Dohodou mezi dědici se určí kdo co dědí ,dle výše dědictví zaplatí notáři a je klid.Ovšem musí s dohodou všichni souhlasit.Stačí jeden nesouhlas a je ti v pr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tuhle možnost, "domluvení se mezi sebou" se budu snažit protlačit ale je to těžké, jsme na to dědictví 3, já chci byt prodat, sestřenka bude chtít prachy no a strýc alpa si jej chce nechat protože tam chce uvelebit svého syna.

 

Nakonec to podle mě, stejně skončí prodejem bytu, pozemky si buď rozdělíme popř. jednotlivě prodáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...