Havlicek.Lukas Odesláno 26. srpen 2014 Odesláno 26. srpen 2014 bez multaku jedine zarovka proti kostre - jeden pin bude svitit pri prednim ostriku, druhej pin pri zadnim ostriku jinac to asi momentalne skontrolovat nejde Citovat
locky Odesláno 26. srpen 2014 Autor Odesláno 26. srpen 2014 Zadek je v pohodě. U předku tak jak u ostřikovačů, když se hodně snažím tak to problikne, ale ne furt v pořádku jak zadek. Takže asi ze předku nejde napětí. Citovat
ChouLu Odesláno 26. srpen 2014 Odesláno 26. srpen 2014 Takže to vypadá na problém v páčce... impulz na stěrače krátkej stačí, ale pro čerpadlo je moc krátkej... Citovat
locky Odesláno 26. srpen 2014 Autor Odesláno 26. srpen 2014 Aha, takže vyměnit páčky, obě jako komplet? No tak na to si asi sám netrofnu. Díky moc za rady Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 26. srpen 2014 Odesláno 26. srpen 2014 taky sem myslel nad packama, ale pak em to smazal - protoze me tam matly ty sterace, ale je to mozne ze na sterac ten inpuls staci na ostrik uz ne Citovat
ChouLu Odesláno 26. srpen 2014 Odesláno 26. srpen 2014 Páčky jsou celý modul... cena za nové startuje kolem 4,5 tisíce výš... bylo by to nejlepší napojit na diagostiku a ostřikovače otestovat přes ni, to samé reakci páčky... pak by si viděl kde je problém Citovat
locky Odesláno 27. srpen 2014 Autor Odesláno 27. srpen 2014 Zdravím, omlouvám se, ale mám novinky. Dnes auto bylo u známého mechanika, proměřoval páčky a ze předu a zadu jde do motůrku cca stejný proud. Ale nedokázal mi teda říct, čím to je, že nestříká. Motůrek je tam daný fungl nový, je možný, že i nový může být např seklý? Citovat
P607Olda Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 Zkus starý i nový motor přímo na baterku, na obě polarity. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.