koblih69 Odesláno 28. červenec 2014 Odesláno 28. červenec 2014 No to si myslím taky... patří tam TOTAL FLUID DA, ale pokud bys tam nalil NA A-1 - tedy DEXTRON II od Starline tak to bude fungovat taky.... Citovat
Mario_1 Odesláno 28. červenec 2014 Autor Odesláno 28. červenec 2014 Já mám R15 195/65 ET15 ikdyž by mělo být jiné ET dle TP a když nelepíš ty staré vysoké závažíčka, tak neškrtá nikde nic a to mám cca pár dní nové kotouče a desky a jezdím v pohodě a závaží drží a je tam pár mm mezera. Jaké máš ALU? Citovat
Tony Stark Odesláno 28. červenec 2014 Odesláno 28. červenec 2014 Dezent F 6,5x15 ET 15 titanový lesk, hraje to nějakou roli? Citovat
Mario_1 Odesláno 28. červenec 2014 Autor Odesláno 28. červenec 2014 Dezent F 6,5x15 ET 15 titanový lesk, hraje to nějakou roli? No jasně aspoň vím po jakých kolech se koukat. Zkoušel jsem Ronal a škrtaly o brzdič Citovat
Mario_1 Odesláno 30. červenec 2014 Autor Odesláno 30. červenec 2014 Díky všem za pomoc. Dolil jsem skoro půl litru oleje a volantem otáčím úplně zlehounka. Citovat
twoolf Odesláno 30. červenec 2014 Odesláno 30. červenec 2014 já to říkal hned, že tam nebude olej. Nejhorší smrt je z vyplašení Citovat
Mario_1 Odesláno 1. srpen 2014 Autor Odesláno 1. srpen 2014 Co nevidět budu měnit olej do motoru tak se mrknu kudy mohl z toho serva zdrhnout Citovat
Guest servisman Odesláno 1. srpen 2014 Odesláno 1. srpen 2014 Koukni okolo nádobky , kdy jsi jej naposledy kontroloval? Citovat
Mario_1 Odesláno 1. srpen 2014 Autor Odesláno 1. srpen 2014 Koukni okolo nádobky , kdy jsi jej naposledy kontroloval? Jako olej v servu? tak před třema rokama Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.