Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Právě se vracím z Měchenic...:aut

takže: dvojka za 20 min. pryč, ale stálo to za to i v tom počasí :super

instruktorovi jsem po 5-ti minutách řekl, ať to pustí rovnou na plno, že si to chci užít...sice jsem furt padal, víc pod vodou, než nad vodou, ale stálo to za to :super:super:super

VŠEM DOPORUČUJI :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

dnes jsem prodal nějakou věc,pán přijel na 206SW zaplatil,zeptal jsem se ho jak mu slouží auto. . . slovo dalo slovo zmínil jsem se o clubu,pak mi napsal sms,že na to koukal a že se mu to líbi a uz je tady na hlavní stránce v seznamu 10 nejnovějších členů pod nickem angre ;):papa:super vůbec o nás nevěděl (o clubu)

všichni mě můžete pochválit ;):aut:papa:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Začalo nám babí léto, tak tak jsem s tetou a s její 307 vyrazili na Třeboňsko na kolo. Zaparkovali jsme u ryvníka Svět a vydali se na kole po cyklostezkách okolo Třeboně. Počasí bylo příjemné. Našlapali jsme 53 km :super . Mohu jen doporučit :super !

Bohužel žádného ,,pežoťáka" jsme nepotkali :( A ani neviděli :o:( . Peugeot 307 byl řádně označen samolepkou P-C. Vzadu na kouly byl nosič na tři kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dneska odpoledne bylo příjemné babí léto, tak jsme se klukem rozhodovali, zda-li pojedeme do Plzně na Techmánii a nebo na kolo. Zvítězilo kolo. Syn nechtěl do Plzně. Až někdy jindy.

 Takže jsme jeli z Týna nad Vltavou po cyklostezce na Hněvkovickou přehradu. Odtud jsme vyšlápli kopec do Horních Kněžeklad. Dále na Ovčín jak jsou hrušky, tak jsme si dali hrušku i nějakou zásobu a vyjeli jsme do Dolních Kněžeklad do Smilovic na Dobšice. Odtud do Čenkova a dále na přes Hodonice na letiště. Odtud po silnici až na křižovatku Bechyně x Hodonice, kde jsme zahli doleva na Nuzice a Netěchovice do Týna nad Vltavou. Ušlapalo  jsem celkem přes 35 kms06.png. Na to, že jsou tam kopce :o.
 Počasí byli vcelku příjemné. Byl slabý větřík, ale dalo se to zvládnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na auticku probehl poks o vycisteni vstriku - nejdriv syte zelenej pripravek na cisteni palivove soustavy (v tescu . myslim ze carllson)
pote vyndani vstriku a namoceni do technickeho benzinu, peknej bordylek z toho slezl
dale asi hodinu hledani tesnici gumky na vstrik

a snad oprava prolinani netesnicich hadic na nadobce servorizeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...