Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

41. Sraz Peugeot clubu, Retro Park Sejfy - 15. – 17. 8. 2014 - připravujeme kalkulační tabulku


Recommended Posts

babicky vitame :)

sraz bude dodelan......prosim o podporu od clenu, predevsim se zvladnutim tech olympijskych her :)

[upravil dne 7/7/2014 10:30 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo camp pohadka.. Ty souteze to bylo moje dilo. Hod dyskem (harddiskem) tahani P605 na lane a jizda mezi krtinci s rudlem s pneumatikama atd :-)

Jinak kousicek od Zaclere je vojenska pevnost Stachlberk a z opustenyho dolu Jan Sverma udelali skanzen. Oboji je zpristupneno a stoji to za to to videt. Ja tam byl pred rokem a i Snezku jsme si z Pece vyslapli.

Jeste v Peci je bobova draha ktera by se dala sjizdet na cas. Proste kdo to sjede bez brzdeni a bude mit nejkratsi cas a nebo pujcit nejakej rucni radar a kdo pojede nejrychleji-no to me ted tak napadlo na tu olympiadu a nebo je tam lanovy centrum 10 metru nad hladinou rybnika. Kdo to preruckuje aniz by padnul do rybnika.

No ja jen tak pro inspiraci pro poradatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak muzes :), nejak to skloubime :D, vizi nas s Mirkem bylo dat ten sraz sclenum a chtit aby si to uzili...... aby bli spokojeni......aby rekli...jo....to stalo za to..... :), a ja to podle toho udelam !!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze onehda mi prisla krasna sz o srazu. Ale 19teho odevzdavam velkou zakazku a sraz je 15teho a to nedam. Takze s litosti oznamuji,ze se nezucastnime! Je mi to lito pac bych zase rad videl tu hordu fajn lidicek a i ta lokalita je uzasna. A hlavne vam ukazat v cem jezdili ti co navrhli vase auta. ;-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...