Marcel505 Odesláno 29. září 2005 Odesláno 29. září 2005 Následující fotky jsem vyfotil dnes, 29.9.2005 po 13:00 kousek od mého bydliště. Teda, to by mne zajímalo, co se mu přihodilo, zajíc to asi nebyl . Tak se mrkněte: Citovat
Bohouš Odesláno 29. září 2005 Odesláno 29. září 2005 No to musela bejt rána na kola jako kráva................:myslim Citovat
Holly Odesláno 29. září 2005 Odesláno 29. září 2005 GTI-čko, starej model, origoš hliníky, srdce krvácí... Citovat
Crack Odesláno 29. září 2005 Odesláno 29. září 2005 bohouši honem to zjisti je tpo z prahy a porát to rozeberem Citovat
Bohouš Odesláno 30. září 2005 Odesláno 30. září 2005 Původně zaslal: Crack bohouši honem to zjisti je tpo z prahy a porát to rozeberem Jako že bych si zřídil vlastní vrakoviště GTIček ???? :D:D Citovat
Vertex Odesláno 30. září 2005 Odesláno 30. září 2005 Krásný li?áky, ten jeden je pěkně ?uklej. Jak říká Bohouš: musela to bejt slušná pecka na kola Citovat
Bohouš Odesláno 30. září 2005 Odesláno 30. září 2005 No popravdě, já bych ty kola z toho bral. Citovat
Marcel505 Odesláno 30. září 2005 Autor Odesláno 30. září 2005 Takže jdete na to? Je to ulice tuším Rožnovská (u hotelu Bavaria), za takovým menším autobazarem to stojí... Jo, jestli budete zřizovat to vrakoviště, tak bych potřeboval uskladnit nějaké vozy :super Citovat
Crack Odesláno 30. září 2005 Odesláno 30. září 2005 Původně zaslal: Bohouš 205 GTI Původně zaslal: Crack bohouši honem to zjisti je tpo z prahy a porát to rozeberem Jako že bych si zřídil vlastní vrakoviště GTIček ???? :D:D super nápad:super Citovat
Bohouš Odesláno 30. září 2005 Odesláno 30. září 2005 Super nápad, ale kam bych je dal ???? :aut Citovat
Crack Odesláno 30. září 2005 Odesláno 30. září 2005 Původně zaslal: Bohouš 205 GTI Super nápad, ale kam bych je dal ???? :aut přece okolo baráku,když už ti tam dva vraky stojej:D:D:D Citovat
oddie Odesláno 30. září 2005 Odesláno 30. září 2005 No kam bys je dal, neviděls mojí garáž, jak vypadá? No a ty máš přeci taky garáž, ne? Citovat
Vopičí Odesláno 30. září 2005 Odesláno 30. září 2005 To asi někde trošku víc vyfrézovali silnici a zapoměli tam dát značku ne? Nebo se někdo zase marně snažil posunovatobrubníček?:D...................Ale prda do obrubníku nebo čeho to musela bejt vážně slušná, ještě že v 205 není airbag :D Citovat
Bohouš Odesláno 3. říjen 2005 Odesláno 3. říjen 2005 No garáže máme dokonce dvě takže by to možná šlo........no uvidíme, jak to dopadne s tou slovenskou a pak se pustíme do týhle od Marcela :D:papa Citovat
oddie Odesláno 3. říjen 2005 Odesláno 3. říjen 2005 No vidíš, nakonec si budu jezdit pro díly já k tobě, a ne ty ke mně Citovat
Vvitty Odesláno 3. říjen 2005 Odesláno 3. říjen 2005 oddie: tak to pristi party udelame v garazi u bohouse, ne ? Citovat
Bohouš Odesláno 3. říjen 2005 Odesláno 3. říjen 2005 Původně zaslal: oddie No vidíš, nakonec si budu jezdit pro díly já k tobě, a ne ty ke mně No tak to těžko - zatím mám v nabídce pouze přední tlumiče a to od tebe :D:papa Vvitty - na párty je ta garáž trošku malá........:myslim:aut Citovat
Vertex Odesláno 3. říjen 2005 Odesláno 3. říjen 2005 Jo jo, ten můj look se mě stále ptá po spoileru z GTI, zrcátkách ovládaných páčkou zevnitř, volantu a dalších věcičkách. No a když neotravuje s tímhle, slyším pořád: přidej plyn, přidej plyn, přidej plyn! Budu to muset prostě sehnat. :myslim Citovat
zoby Odesláno 3. říjen 2005 Odesláno 3. říjen 2005 kurňa u mojí na vesnici je opuštěná stodola... že bychom založili klubové vrakoviště? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.