Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Dával so tam link na ubytko objednával som ho v maji kamoš čo s nami išiel to tak chcel ja by som čakal na poslednú chvíľu ale za včasnú rezerváciu sme dostali lehátka a slnecnik na pláži zadarmo. V rezervácii som poprosil o pekný apartmán A bol som vypočutý. Dostali sme dva kde bol celý deň tien takže klímu za príplatok sme nepotrebovali. Boli to apartmány D3 a D4. Foto apartmánu. Par ich bolo volnych napriek plnej sezone.Mimochodom práve mi prišla z talianska pokuta za rýchlosť z 18.07. takže bacha na to. Kolóny na mýte žiadne napriek tomu že sme sa vracali v sobotu a nedeľu.

post-29597-0-34698800-1438164006_thumb.j

post-29597-0-18228100-1438164179_thumb.j

Upraveno uživatelem dusan2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Tohto roku opäť Gargano tento víkend som zarezervoval to isté ubytovanie ako minuly rok. Idem s tým istým kámošom a pre nás obidvoch to bude po prvý krát čo pôjdeme na to isté miesto. Dôvody sú : priezračné poloprázdne more , stále počasie , prekrásna príroda , pekné staré mesto ( Vieste ) výborne jedlo atď. atď. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to vyjde dvakrát dráž než třeba Chorvatsko. Pravda bez bazénu, ale ten nepotřebuji, když jsem rovnou u vody. A hlavně nepřijel jsem se koupat v bazénu, to mohu v Česku. Tak ti nevím, ale do toho bych já nešel.

Už třeba to že na 4 lidi máš jen dvě lehátka a jeden slunečník. Asi ta pláž tak poloprázdná nebude. Nebo si fakt myslel, že poloprázdné je moře? Tedy jako že tam nic nežije? :D

Neber to ve zlém, ale 107 E je pro mě brutální cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Takže bazén je pre deti zaujímavý iba kvôli tej doske. Fakt sa tam dosť vyblbli a ja tiež. Lehátka sme nevyužili ani na 10 % z toho ma hlava nebolela a pláž bola ozaj väčšinou poloprázdna. Pozri si fotku vyššie. Pre väčšinu je to totiž ďaleko. Okrem toho si myslím že v Chorvátsku to bude tohto roku masaker :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý ne, že prý více Čechů jede na Slovensko. Psali to v nějakém článku, že letos to prý bude tak, možná se bojí Češi migrantů, nevím.

Mě ta Itálie fakt neučarovala. Navíc všechny ceny všeho tam jsou daleko vyšší, takže pro mě to není. Ne že bych na to neměl, ale nějak nejsem ochotný úplně se odvázat, to raději někde jinde.

Hlavně ať se dovolená vydaří a v pořádku se vrátíte.

Jo deska? Tak ta pro mě není, to já bych jim jí přelomil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je to dvakrát dražší, za to je to dvakrát tak daleko :P:D

 

Kdy tam jedete? Já začínám přemýšlet o něčím před sezónou, nebo o posledním týdnu v červnu + ty svátky první týden v červenci, kam se tak asi nejlíp dalo. Aby to nebyl masakr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gargáno jsme byli 5let zpátky a moc se líbilo, měli jsme hotelový pokoj s plnou penzí, balkonk moři. 7tis na osobu za týden včetně plážovýho servisu. Hotel Marechiaro. Měli i apartmány. Cesta od Berouna v pohodě za den (1500km) se zastávkou na koupačku u Lago di Garda. Ale já dlouhý trasy autem rád.

Upraveno uživatelem Charlie 607
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...