dusan2 Odesláno 25. září 2014 Odesláno 25. září 2014 Pre zachovanie rovnovahy z vlaknom o chorvatsku davam par informacii a fotiek z tohtorocnej neskorej dovolenky. Prvy krat som riesil ubytko priamo z hotelom nie cez booking takze nas cakalo par prekvapeni ale isli sme si uzit dovolenku tak sme to hodili za hlavu. Pravdupovediac ak by bolo teplejsie vobec by nas to nenahnevalo ale prisli sme si na svoje , hlavne deti. Doobeda v mori poobede na bicykloch no a ja som stihol cez vikend velku cenu San Marina moto GP mimochodom vyhral Rossi tak si to mozte predstavit ako to tam vyzeralo :-) Byvali sme v Gabbice Mare trochu rusnejsia oblast ale v tomto obdobi to bolo znesitelne. Takze prikladam fotky spinaveho mora a preplnenych plazi ;-) Citovat
oddie Odesláno 25. září 2014 Odesláno 25. září 2014 Ještě jsi měl dát záběr na ten les slunečníků vpravo od té první fotky My máme rádi aspoň nějaký šutr... Citovat
dusan2 Odesláno 25. září 2014 Odesláno 25. září 2014 Psssst o tych slnecnikoch ticho :-) a voda bola v pohode. Citovat
oddie Odesláno 25. září 2014 Odesláno 25. září 2014 Voda byla v pohodě. Klidně bych ještě vyrazil, kdo by dal týden na Sardinii? Praha - Livorno se pohodlně ujede přes noc, odtud jede trajekt... Citovat
dusan2 Odesláno 25. září 2014 Odesláno 25. září 2014 Este Ti nestacilo ? Sardinia ale nieje najlacnejsia . Citovat
oddie Odesláno 25. září 2014 Odesláno 25. září 2014 Ještě mám dost volna... Jinde už nebude teplo, resp. tam, kde se dá rozumně dojet autem. Citovat
dusan2 Odesláno 25. září 2014 Odesláno 25. září 2014 Do Livorna to mam rovnako daleko ako do Gabbice ale cas a peniaze mi uz dosli :-) Zda sa mi ze uz je na Sardiniu trochu neskoro. Citovat
MotoMoto Odesláno 26. září 2014 Odesláno 26. září 2014 No jo my byli také v Itálii na pláži úplně sami, tedy kromě těch co měli zimní bundy a běželi aby jim nebylo zima. Sna Bennedeto del tronto. Konec května a kosa jako blázen. Ale to už je pár let. Citovat
oddie Odesláno 26. září 2014 Odesláno 26. září 2014 Akorát to je studené i to moře Kdežto v září si ještě celkem drží teplotu z léta ( v květnu si ji sice taky drží, ale ze zimy ). Citovat
dusan2 Odesláno 27. září 2014 Odesláno 27. září 2014 No jo my byli také v Itálii na pláži úplně sami, tedy kromě těch co měli zimní bundy a běželi aby jim nebylo zima. Sna Bennedeto del tronto. Konec května a kosa jako blázen. Ale to už je pár let. Az take zle to nebolo. Vonkajsia teplota medzi 24-26 . Uplne v pohode , zvlast ked tam prides rovno spod tatier. Citovat
dusan2 Odesláno 21. duben 2015 Odesláno 21. duben 2015 Tak tohto roku zase vyhralo taliansko vcera som rezervoval apartman na gargane pri Vieste. http://www.booking.com/hotel/it/villaggio-san-lorenzo.sk.html?aid=304142;sid=bce8444a939b01a9cf907b6e13e3cc27;dcid=4;checkin=2015-07-11;checkout=2015-07-18 Ide s nami kamos s rodinkou tak som musel urobit kompromis . Inak som bol rozhodnuty ist tu : http://www.booking.com/hotel/it/baia-di-campi.sk.html?aid=304142;sid=bce8444a939b01a9cf907b6e13e3cc27;dcid=4;checkin_monthday=18&checkin_year_month=2015-7&checkout_monthday=25&checkout_year_month=2015-7&dist=0&do_availability_check=1&hp_group_set=0&no_rooms=1&origin=hp&tab=1&type=totalavailability_target Vzdialenost cca 1700 km no ten kamos je moj servisman tak to bude bez obav z poruchy. Zarezervoval som to priamo mimo booking dostali sme k tomu maly bonus Citovat
oddie Odesláno 21. duben 2015 Odesláno 21. duben 2015 Ptal ses, kde je parkoviště? Aby to nebylo jako minule 10km od hotelu... Citovat
dusan2 Odesláno 21. duben 2015 Odesláno 21. duben 2015 Uz som si dal tentokrat pozor. Parkovanie v areali zdarma Citovat
oddie Odesláno 21. duben 2015 Odesláno 21. duben 2015 Tak minule byl taky parkování v areálu zdarma, akorát ten areál byl trochu jinde než hotel Kdy jedete? Já si dám asi spíš to Chorvatsko... Teď pojedeme do Francie, možná se budem vracet spodem přes Itálii, ale u moře max. 1 den, stejně bude ještě studené. Citovat
dusan2 Odesláno 21. duben 2015 Odesláno 21. duben 2015 Nie nie. Parkovanie v ramci arealu s ubytovanim. Vsetky informacie som cerpal s bookingu. A minuly rok mi auto vobec nechybalo. Ideme od 18 do 25.07. Cestu tam aj spat rozdelime s jednym noclahom. Ten kamos ma tri deti a auto ani zdaleka nie take pohodlne ako moje Chce ist cez den ja radsej v noci tak uvidime, mozno pojdeme zvlast. Citovat
oddie Odesláno 21. duben 2015 Odesláno 21. duben 2015 Přes den bych nejel, zlatá cesta přes noc, kterou děti komplet prospí. Citovat
dusan2 Odesláno 21. duben 2015 Odesláno 21. duben 2015 Ved prave. Sklopim im sedacky a spia ako v bavlnke. On ma A4 avant a Nissan X-trail. V oboch je sedenie vzadu pre tri deti ako za trest Okrem toho jeho najmladsi ma 2,5 roka a vraj zle znasa cestovanie v noci. Pravdu povediac ani sa mu nedivim Citovat
Laďa Odesláno 22. duben 2015 Odesláno 22. duben 2015 (upraveno) My jedem opět Rosolina Mare.Cca 1000 km. Upraveno 22. duben 2015 uživatelem Laďa Citovat
dusan2 Odesláno 23. duben 2015 Odesláno 23. duben 2015 (upraveno) Nieje to prilis blizko Chioggie? To mesto a jeho priemyselne zony na mna neposobia prilis cisto? Mimochodom tu je jedna vychytavka link na virtualnu prehliadku nasho apartmanu http://goo.gl/maps/lkbCL Upraveno 23. duben 2015 uživatelem dusan2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.