Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Poprosím o radu,na inzerátu píšou že auto zátáhne a umře,dělá to střídavě-takže cuká.Kolik by asi stála oprava?Setkal se s tím někdo?Díky za každou radu.

Odesláno

Asi tak 1905 +- 200 let. To myslíš vážně, tuhle otázku??? Pokud to někdo v tomhle stav prodává, můžeš se spolehnout jen a pouze na jediné - že to nebude prkotina, jinak by to dotyčný nechal opravit a to auto prodal dráž, či si jej nechal. Koukám, že za každou cenu pokračuješ ve své snaze koupit vrak, hlavně aby to bylo levně.

Odesláno

Vono už jenom ta úvaha, že je vadné turbo může být úplně mimo... Já jednu dobu takhle kupoval \"neopravitelné\" motorky a opravy bývaly většinou velmi jednoduché, ale to je dáno tím, že málokdo věděl jak na to. Tady to může být podobné, ale pokud se takto ptáš tak si to asi neopravíš a musíš spoléhat na někoho jiného a to stojí peníze... jak píše oddie - většinou je vada daleko horší než se píše, takže kupovat jedině když je cena taková, že se vyplatí i větší oprava.

Odesláno
Asi tak 1905 +- 200 let. To myslíš vážně, tuhle otázku??? Pokud to někdo v tomhle stav prodává, můžeš se spolehnout jen a pouze na jediné - že to nebude prkotina, jinak by to dotyčný nechal opravit a to auto prodal dráž, či si jej nechal. Koukám, že za každou cenu pokračuješ ve své snaze koupit vrak, hlavně aby to bylo levně.

Je snad něco špatně na otázce?Tady už se nemůže člověk na nic zeptat??!!!!Právě proto se ptám abych nenaletěl-myslel jsem že od toho tady forum je!!A pokud se mi nechceš vyjadřovat k otázkam-tak se nevyjadřuj vůbec.Je to snad moje věc co chci koupit.

Odesláno

Já jsem takto kupoval \"neopravitelné\" magnetofony, za cenu šrotu.

Pokud ti dá slevu 30 t. a zbytek je OK, tak o tom uvažovat.

Minule jsem tady řešil Sharan s vynechávajícím turbem - z vláken VW vyplynulo, že vyčištění řízení turba je do 3000.

Dej sem ten inzerát.

Záleží, jak máš kontakt na servis a vrakáč, a v jakém stavu a historií je to auto. Tady mám dobrý servis. Pokud bys ho koupil tady v okolí, tak můžeš servis využít.

[upravil dne 18.5.2014 17:15 od P607Olda]

Odesláno
Vono už jenom ta úvaha, že je vadné turbo může být úplně mimo... Já jednu dobu takhle kupoval \"neopravitelné\" motorky a opravy bývaly většinou velmi jednoduché, ale to je dáno tím, že málokdo věděl jak na to. Tady to může být podobné, ale pokud se takto ptáš tak si to asi neopravíš a musíš spoléhat na někoho jiného a to stojí peníze... jak píše oddie - většinou je vada daleko horší než se píše, takže kupovat jedině když je cena taková, že se vyplatí i větší oprava.

Právě že mám známe šikovné lidi co by na to mrkli,jeden elektrikář co dokáže přijít snad na cokoliv :).Druhý je mechanik,ale právě si myslím že to bude něco v elektro.

Odesláno

Chytrému napověz, hloupého kopni. Pokud je někdo hloupý až tak, že má blbý kecy na někoho, kdo ho varuje, aby nenaletěl, zasloužil by nakopat s rozeběhem. Jestli jsi dodnes nepochopil, že vyčíslit se dá oprava jen toho, co je jednoznačně sumarizované jako vadné, divím se, že jsi vůbec svéprávný. Takto vágně popsaná závada může znamenat cokoliv od stovky do sta tisíc, a na fóru je to popsané už milionkrát - že se bez přesného určení závady nedá vyčíslit nic! Odhadnout se dá z inzerátu jediné - lidí, co tomu rozumí a kupují levně auta s dobře opravitelnými závadami je všude mraky a inzerci sledují denně. Pokud to nikdo z nich hned nekoupil, znamená to, že je koupě za dané peníze příliš riziková či že se oprava při dané kupní ceně nevyplatí.

Odesláno
Chytrému napověz, hloupého kopni. Pokud je někdo hloupý až tak, že má blbý kecy na někoho, kdo ho varuje, aby nenaletěl, zasloužil by nakopat s rozeběhem. Jestli jsi dodnes nepochopil, že vyčíslit se dá oprava jen toho, co je jednoznačně sumarizované jako vadné, divím se, že jsi vůbec svéprávný. Takto vágně popsaná závada může znamenat cokoliv od stovky do sta tisíc, a na fóru je to popsané už milionkrát - že se bez přesného určení závady nedá vyčíslit nic! Odhadnout se dá z inzerátu jediné - lidí, co tomu rozumí a kupují levně auta s dobře opravitelnými závadami je všude mraky a inzerci sledují denně. Pokud to nikdo z nich hned nekoupil, znamená to, že je koupě za dané peníze příliš riziková či že se oprava při dané kupní ceně nevyplatí.

Každý nemůže být chytrý jako ty!!Nebudu to s tebou rozebírat!!Otázky jsou napsané,takže jak jsem řekl-nepřispívej pokud nechceš poradit!!A hádat se běž třeba do....hospody.

Odesláno

Jen pro zajímavost - zkus dát do googlu 307 první majitel - ale pak musíš vynechat ty, co ti vyjdou \"první majitel v CZ\", a zaměřit se na ty, co jsou opravdu koupeny v CZ a je to opravdu první majitel. Anebo aspoň bývá dobrým znakem, že dotyčná osoba vlastní auto aspoň 5 let.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...