Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lukyho 407


Lukaydo 407

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Pár nových věci :) .

Nové trw předni brzdy komplet.

Natřene brzdy alkytonem na červeno :)

Opravena klapka klimatizace ale stejně to nefouka ledovy vzduch ale vlažny ledovy to fouka jen u řidiče musim skusit naplnit klimu jestli to pomůže.:myslim

Nový brzdový spinač eps,stary hlasit esp/asr faulty a nešel tempomat s novým už de vše.

Zadní repraky ve dveřik vyměněny za repro z jaguaru :mrk hrajou o hodně lip jak ty ask z Polska originaly :blicismajlik

Snad vše pro tento rok příští rok nové letni pneu goodyaer eficientgrip performace :aut

Jinak s autem jsem spokojen :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 týdny později...

Baterka vyšla v auto tichy ostrava na 2200kč udělal nam cenu šef skladu že máme dlouho peugeota a že zítra už to zatu cenu  nebude měl to nějak na kšeft,jinak 3200kč stoji.

 

Jinak goodyear nct5 vyroba francie se davali jako original pneu tak tatik koupil novou sadu a ty už maj blbě rozměr je to zajímavé,kormorany obyčejne maj rozměr správně :) stejně už jsou na vyhozeni sjeté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak nějake ty spotřeby aktualní, asi mám  zázračny motor :D a to je zima a zimní pneu auto parkuje venku ;)

 

 

Spotřeby aktualní většínou to je do 20km trasy+město,okrsky, normální jízda +15km\h nad limit

A jedna spotřeba jak jsem jel z chaty podle předepsanych rychlostí  3.8l Klimkovice-Ostrava ,hodně dávam neutral když jedu z kopce at si říka každy co chce ale uspora je velká protože dojedu o hodně dál a rychleji než na rychlost. :aut

post-46827-0-38856100-1421590542_thumb.j

post-46827-0-77791900-1421590550_thumb.j

post-46827-0-60507700-1421590561_thumb.j

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si tam kupoval taky ramečky pod spz napis-peugeot sport(červena barva) a vlajka francie jake jsi kupoval ty :D Ty chrom lišty do tlamy naraníku chromové maji v sobě pasku nějakou lepicí v drážce se jen jakoby nacvakne,to co davá většina tady na foru

 

Ten chrom do tlamy nárazníku jsi kupoval komplet jako to maj třeba tady? http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkty/peugeot-407-nerez-mrizka/

 

Uvažoval jsem o něčem takovým masivnějším. Viděl jsem 407, co maj celou tu tlamu jenom umělohmotnou, já mám kov na těch horizontálních čarách - od výroby. Kdybych si tam chtěl dát celou tu nerez mřížku, tak musím ten kov na horizontálách nějak odstranit nebo to lez nasadit i na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na tom černým plastu mřížky v tlamě  jen ty chrom pásky umělohmotné,Myslím že tu nerez mřížku co máš ted tak je jen nalepená měla by jít sundat a bud koupíš komplet co je v tvojem odkazu nebo ty pásky chromové 5m cca 250kč ale musí se nastříhat a nalepit,

 

Já bych nedal 4700kč za tu nerez když efekt to má stejny jako to co mám já za 250kč a dle mě to je i hezčí :)

 

A mam tam i tohle v narazniku kvuli ochraně chladiče a vypada to stím o hodně lépe+ty chrom lišty  http://www.auto-doplnky.com/sportovni-mrizky-tahokovy-mrizky-do-narazniku-a5572

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...