Jump to content

Gontcharov

Uživatel
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About Gontcharov

 • ID člena
  49498
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 09/14/1981

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Řevnice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. Gontcharov

  Moje

  Že se do stříbrného auta nehodí červené potahy - s tím nesouhlasím. Že moc neseděj, to je pravda, to doladím, až bude čas. Jinak mně se to líbí
 2. Gontcharov

  Moje

  Vzhledem k tomu, že se mi množí dotazy, jestli jsem v pořádku, tak bych chtěl trochu upřesnit tu barvu potahů. Bylo foceno jedním china mobilem a barvy jsou zkreslené. Dávám sem fotky ze zrcadlovky. Nejlépe to vypadá v reálu, je to oranžově červená, má to být v souladu s barvou přístrojové desky.
 3. Gontcharov

  Moje

  Tak tady mám nějaké aktuální fotky
 4. Nene, já mám jinej systém na předních a zadních sedadlech. Nakonec vyřešeno v servisu, museli to rozmontovat.
 5. Jj, vzadu je to jinak, tam je ze strany čudlík, kterej když zmáčknu a držím, tak můžu tu opěrku zvyšovat, snižovat i vyndat. Vepředu takovej čudlík nění, je tam jen cosi uprostřed, co můžu povytáhnout, ale to nemá vliv a můžu s opěrkou hejbat nahoru a dolu aniž bych něco mačkal, ale úpně vyndat to nejde, v určitém místě je tam nějaká záklopka.
 6. Teď už ani nevím, jakým zázrakem se mi povedlo vyndat tu opěrku u řidiče, protože znovu zopakovat mi to nejde. Tak debilní user-hostile mechanismus jsem už dlouho neviděl. Přitom opěrky vzadu jsou v pohodě, zmáčknu čudlík a vyndám.
 7. Já tomu schématu nerozumím. Co mám kde zmáčknout/zatlačit, aby to šlo vyndat?
 8. Respektive povedlo se na sedadle řidiče, teď jsem zkoušel sedadlo spoujezdce a nejde to ani zaboha, tak nevím
 9. Dík za rychlou reakci, povedlo se
 10. Ahoj, můžete mi prosím poradit, jak vyndat opěrku hlavy v Peugeotu 407 u řidiče a spolujezdce? Dole u levé tyče je takové umělohmotné tlačítko, které jde povytáhnout ven, ale nevím, jestli tím mám potom nějak pootočit, nerad bych tam něco urval...
 11. Gontcharov

  Lukyho 407

  Mně taky příjde hezčí ta maska, co máš ty , protože ta komplet nerezová mřížka vypadá, že je trochu předsunutá, otázkou je spíš opotřebení. A ta tahokov mřížka se tam jak montuje? To se musí asi celý rozebrat?
 12. Gontcharov

  Lukyho 407

  Ten chrom do tlamy nárazníku jsi kupoval komplet jako to maj třeba tady? http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkty/peugeot-407-nerez-mrizka/ Uvažoval jsem o něčem takovým masivnějším. Viděl jsem 407, co maj celou tu tlamu jenom umělohmotnou, já mám kov na těch horizontálních čarách - od výroby. Kdybych si tam chtěl dát celou tu nerez mřížku, tak musím ten kov na horizontálách nějak odstranit nebo to lez nasadit i na to?
 13. Gontcharov

  Moje

  dík Kupoval jsem na elektrony.cz tohle: pneu: GoodYear Effient Grip Performance 205/60 R16 92H (letní) kola: Ronal R42 7x16 5x108 ET45 Jsem s tím spokojen.
×
×
 • Create New...