Michal-OL Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Bych ju poslal takto a byl by klídek: Praha hl.n. přestup na Metro 17:11 Vlak R 949 Bohumil Hrabal - Hradec Králové hl.n. 18:51 odj.: 19:05 Vlak Sp 1959 příj.: Třebechovice p.Orebem 19:18 Citovat
punkac Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 A hlavně bych maminku už k sobě nikdy nevozil, kdyby přijela sama, tak bych nebyl doma Citovat
Medvěd Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Poslední dva pány si dovolím odhadnout, že v životě nebyli ženatí a tak netuší, že i s tchýní (ať už je jaká je) je potřeba vycházet. Je to - ať už se nám to líbí nebo ne - člen rodiny a je tedy potřeba se k ní i tak chovat. Vše je jen o toleranci Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 Jo vycházet s ní je třeba i když někdy je to hodně složité...ale na ulehčení vtipkovat taky není od věci...přeci jen tchýně je už dlouhověké téma pro spousty vtipů Citovat
oddie Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Ano, i s tchýní je potřeba vycházet, je to člen rodiny a vše je jen o toleranci. Jenže tohle musí mít na paměti a respektovat to OBĚ strany, v tom bývá ten problém. Podstrojovat tchyni, která je protivná a dělá zle, nemá sebemenší smysl. Ona to byla spíš taková srandička a popíchnutí, ale jak se říká, na každém šprochu Já mám třeba skvělou tchyni, s kterou si tykáme (abych taky háčkovi na divoké vodě, kde jsme spolu párkrát byli, vykal ), ale třeba do Budějc jezdí žluťákem a nedělám ji taxík. Prostě uděláme pro sebe leccos, ale především se snažíme druhého nezneužívat jen kvůli své pohodlnosti. A funguje to opravdu jen když to mají na paměti OBĚ strany a chovají se podle toho. Citovat
Michal-OL Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Poslední dva pány si dovolím odhadnout, že v životě nebyli ženatí a tak netuší, že i s tchýní (ať už je jaká je) je potřeba vycházet. Je to - ať už se nám to líbí nebo ne - člen rodiny a je tedy potřeba se k ní i tak chovat. Vše je jen o toleranci Když dovolíš tak já osobně ženatý jsem už podruhé ale je fakt že teď s tchýní vycházím v pohodě i když na druhou stranu někdy má opravdu své dny akorát tak na zabití. O tchýni z prvního manželství se radši vyjadřovat nebudu protože to byla totální meg..a a hovězí. Navíc ať je tchýně jaká je, tak sranda na odlehčení musí trochu být. Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 Taxík ji nedělám, jedem tam všichni, takže ji vezu s sebou:aut vyšel na mě černý petr no [upravil dne 25/4/14 10:01 od Fruktis] Citovat
Michal-OL Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Oddie plně s tebou souhlasím, já si taky s tchýňou tykám, ale sranda musí být, bez toho to nejde přece. Citovat
Michal-OL Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Taxík ji nedělám, jedem tam všichni, takže ji vezu s sebou:aut vyšel na mě černý petr no [upravil dne 25/4/14 10:01 od Fruktis] Potom je to jiné a vlakem je to zbytečnost, já právě myslel že ju tam povezeš solo proto jsem ti navrhnul vlakem. Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 Ne ...jinak by jela vlakem či busem... Jen je prostě na vše hrr a honem...a pak jsem nervozní a budu ošklivý na ostatní řidiče co se přede mnou potáhnou Ovšem když mě namíchne ještě před čerňákem tak ji přibrzdím na bus :roker Citovat
radim.1008 Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Tak teď hlásili v rádie, že v HK u kruháku u bývalého ČKD frézují asflat. Tudíž cesta městem je jistá, co? Citovat
oddie Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Já když vezu tchyni, tak mi stejně většinou tak do 10 minut usne. Akorát když jedem s dětma, tak ty ji nenechaj Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 to je ten co je mezi plotištěm a svobodnými dvorky? Citovat
Medvěd Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 U ČKD je ten poslední z kruháků na obchvatu - od Prahy vpravo HK, rovně Náchod, vlevo Jičín ... [upravil dne 25/4/2014 11:14 od Medvěd] Citovat
ozzy56 Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 dvě stránky jak se dostat autem z Prahy do HK Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 No počkej, ale jen jednu stránku zabírá diskuze o tchýni [upravil dne 25/4/14 10:20 od Fruktis] Citovat
radim.1008 Odesláno 25. duben 2014 Odesláno 25. duben 2014 Přesně jak píše Medvěd. Jo a dneska začíná v HK Majáles. Nevím, kde to je, ale u Piletického potoka. Citovat
Fruktis Odesláno 25. duben 2014 Autor Odesláno 25. duben 2014 Už mi nic neříkejte...pojedu...a až bude překážka zahnu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.