Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zaměstnání AUTOBENEX pobočka Praha 9


Recommended Posts

Odesláno

Zdravím a dávám na vědomí, že je volné místo prodejce ND + rozvoz, nástup ihned.

Požadavky:

Znalost automobilů z pohledů servisu a dodávek ND

ŘP sk. B

Kontaktujte případně Tomáše Piškytla 602766318, nebo praha9@autobenex.cz.

Sorry za OFF TOPIC, ale kam to mám jinam dát?:papa

Odesláno

No jestli jsi mu volal teď tak se ani nedivím. -)))

Plat je podle mě dvousložkový, stálý tipuju tak 10tkč a potom co si pobočka vydělá a to může být podle tržeb 5-15 tkč k základu. Takže na to, že jde o relativně jednoduchou práci za 8h denně mi to přijde slušné....

Odesláno
Původně zaslal: Rebik

No jestli jsi mu volal teď tak se ani nedivím. -)))

Plat je podle mě dvousložkový, stálý tipuju tak 10tkč a potom co si pobočka vydělá a to může být podle tržeb 5-15 tkč k základu. Takže na to, že jde o relativně jednoduchou práci za 8h denně mi to přijde slušné....

Škoda, že nesháněli v červnu - to bych do toho asi šel, teď ale je moje situace jiná a tudíž musím zamáčknout slzu v oku a nadále prodávat knihy.

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Rebik

No jestli jsi mu volal teď tak se ani nedivím. -)))

Plat je podle mě dvousložkový, stálý tipuju tak 10tkč a potom co si pobočka vydělá a to může být podle tržeb 5-15 tkč k základu. Takže na to, že jde o relativně jednoduchou práci za 8h denně mi to přijde slušné....

Škoda, že nesháněli v červnu - to bych do toho asi šel, teď ale je moje situace jiná a tudíž musím zamáčknout slzu v oku a nadále prodávat knihy.

Ty by ses ale do Berlinga či 206 nevešel-)))

Odesláno
Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Rebik

No jestli jsi mu volal teď tak se ani nedivím. -)))

Plat je podle mě dvousložkový, stálý tipuju tak 10tkč a potom co si pobočka vydělá a to může být podle tržeb 5-15 tkč k základu. Takže na to, že jde o relativně jednoduchou práci za 8h denně mi to přijde slušné....

Škoda, že nesháněli v červnu - to bych do toho asi šel, teď ale je moje situace jiná a tudíž musím zamáčknout slzu v oku a nadále prodávat knihy.

Ty by ses ale do Berlinga či 206 nevešel-)))

On možná jo, ale díly už ne ;)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...