mirra 66 Odesláno 4. duben 2014 Odesláno 4. duben 2014 Zdravím,chlapi nemáte nějakou fintu na výměnu žárovek v předních světech?S mojí rukou velikostí malé lopatky dost velký problém. [upravil dne 7.7.14 11:21 od MJSytic] Citovat
mmartinkovic Odesláno 5. duben 2014 Odesláno 5. duben 2014 A ktorá nesvieti? Stretavacka, či denné svietenie? Asi len podľa manuálu, alebo manželku ci dieťa ak sa tvoje ruky nevojdu. Citovat
mmartinkovic Odesláno 5. duben 2014 Odesláno 5. duben 2014 A ktorá nesvieti? Stretavacka, či denné svietenie? Asi len podľa manuálu, alebo manželku ci dieťa ak sa tvoje ruky nevojdu. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 5. duben 2014 Odesláno 5. duben 2014 jak by rekl technik z oficialniho servisu, to je na vyndani svetla Citovat
mirra 66 Odesláno 5. duben 2014 Autor Odesláno 5. duben 2014 Jo to mě řekl taky,použiji ruku dcery:D Citovat
mmartinkovic Odesláno 5. duben 2014 Odesláno 5. duben 2014 Ked to dnes robia jak v pretekoch miniaturizácii. V mojej 605 ked otvorim motorovy priestor, tak je problem niekam ruku prepchat, ale k svetla sa da pekne dostat. a v 301 je malicky motor a tych veci tam tolko nie je, tak by to malo ist. akurat, ze mozu byt male otvory priamo vo svetle. Citovat
MimkoNr Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 Caute, prosim Vas ako mam vybrat H7 na spolujazdcovej strane. Pred peugeotom som mal seata a tam to drzali take ohnute droty ktore som uvolnil a ziarovka isla von sama ale tu je to zrejme nejak inak riesene. Dakujem pesastor ohodnotil 1 Citovat
P607Olda Odesláno 15. březen 2015 Odesláno 15. březen 2015 Nemyslím, že jsou tam pružiny. Na mojí 5008 r.v. 00 jsou H7 a vyndavají se takto: - zezadu je velká plastová objímka obdélníkového tvaru, tu taháš dozadu (auta) - buďto ji vytáhneš i se žárovkou, aneno potom žárovku snadno vytáhneš dozadu. Nazpět taky snadno. Objímka má v rozích 4 otvory a na světlometu jsou 4 tyčky - válečky. Na válečky nasunout otvory. Citovat
Tez Odesláno 16. březen 2015 Odesláno 16. březen 2015 Nedávno jsem měnil potkávačky (H7) a je to úplně v pohodě. Sundáš ten gumovej kryt a pak už jenom vytáhneš konektor a žárovku (případně konektor i se žárovkou, jak se ti to povede). Místa je tam na dnešní poměry bohatě. Citovat
mmartinkovic Odesláno 16. březen 2015 Odesláno 16. březen 2015 Tak ja neviem, ale v prirucke je to takto : Citovat
MimkoNr Odesláno 17. březen 2015 Odesláno 17. březen 2015 Takze nakoniec som to urobil ako som to nasiel na fore citroen c elize: - odstranit zadny gumovy kryt - odpojit konektor - ziarovku chytit za koniec a jemne ju potiahnut smerom na dol (vylupnut) -novu ziarovku prilozite potom k spodnej casti otvoru a zalupnete naspet smerom hore. (vystupok na ziarovke musi byt smerom nahor) - Hotovo Citovat
mmartinkovic Odesláno 17. březen 2015 Odesláno 17. březen 2015 Tak to ma aj manzelka na VW pole. Je to sice na h ovno, lebo sa to trasie. Ten preklapaci drotik bol lepsi a drzal fest. Citovat
ifko222 Odesláno 17. červen 2019 Odesláno 17. červen 2019 Ahoj peugeotáci. Neviem vytiahnuť žiarovku denného svetla/parkovačka W21/5W dvojvlákno (pod H7). Mám strach, že to urvem... Ktoré "čudíky" tlačiť a kam,aby som vymenil žiarovku a nestrápňoval sa v orig. servise ? Návod na obsluhu som čítal min. 20 krát. Asi to bude veľmi jednoduché, ale s takouto priblblou päticou som kontakt ešte nemal ... ĎAKUJEM za radu. Citovat
ifko222 Odesláno 20. červen 2019 Odesláno 20. červen 2019 Už som to dal von. Pomohol mi návod v českom jazyku(Čínsky nabudúce). Ten preklad v slovenčine robil niekto z Konga.... Jak na to: Stlačiť naraz tie dva čudlíky na boku a vykývať von. Čudle som označil šípkami.Trpezlivosť. Po výmene žiarovky to už tak dobre nedrží, ale ušetrili "sme" pri výrobe. Prajem hodne zdaru. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.