Fusion Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 Je to reálný? Moje situace: Před dvouma měsícama sem od vrakáčisty koupil poloosu o které tvrdil že je na P605 2.1 a 2.0. Já blbec si to nezměřil. Moje chyba, budíž, teď musím řešit. Dneska mi ji nechtěl vzít zpátky a řekl, že můžu použít tu část která leze do náboje (nevím jak tomu jinak říct) z té staré poloosy, a dát ji na tu "novou". Tím bych získal těch 3,5cm co mě chybí. Volal sem do servisu, (auto mám hotový kromě té poloosy) a mechanik řekl že to už dělali, jen ne u 605. Tady je foto té zakoupené poloosy (jedná se o pravou). Citovat
oddie Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 Pokud máš na té staré poloose dobrý vnitřní - tripoidní - kloub, a odešlý máš pouze ten vnější - homokinetický, tak ano. Za předpokladu ovšem, že budou mít stejné drážkování (pokud mají obě poloosy stejný průměr, tak by měly mít stejné i drážkování). A za předpokladu, že ten kloub od vrakáčisty je dobrý, jinak to děláš zbytečně... A speciálního je na tom co? Vždy? to není nic složitého. Citovat
Fusion Odesláno 20. září 2005 Autor Odesláno 20. září 2005 To sem zapoměl říct, ta poloosa pasuje, zuby ok, jen chybí těch 3,5cm. Tripoidní by měl být ok, v prčicích je ten homokine?ák, kde praskla maznžeta a pak sem na tom najel 20tis. Tomu už žádnej doktor nepomůže. Speciální, to mě tak napadlo Citovat
pytlak5 Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 ja loni taky shanel poloosu po vsech certech, vzdycky neco nepasovalo, pak jsem ji poslal opravit nejakymu borcovi, prisla mi opravena a zatim jsem na ni najel 50tis. Je tedy pravda ze mi ted praskla manzeta. Citovat
Ráďa Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 proč kupuješ celou poloosu,když potřebuješ homokloub?Měl jsi spíš koupit novej homokinetickej kloub a máš to.Celá poloosa se musí měnit jenom na 205kách,některých 309kách asi,ale třeba na 405kách už je jo zvláš? a na 605ce určitě taky.Jinak jsem to udělal taky tak(měl jsem před tím 205ku a tam to bylo s poloosou dohromady)potřeboval jsem homokloub a koupil jsem celou poloosu,naštěstí pasovala a byla dobrá.Teď mám jednu poloosu bez kloubu náhradní! Citovat
Fusion Odesláno 20. září 2005 Autor Odesláno 20. září 2005 Protože za 1500 to byla dobrá cena, novej kine?ák je 2600. Možná sem měl jít touto cestou, bohužel je pozdě. Pokud by to nešlo, servis mě domluví repasovanou. Citovat
kšanda Odesláno 20. září 2005 Odesláno 20. září 2005 v praze v michli dělaj repasy. auž sem najel přez 40 000 a ?uk ?uk ?uk zatim dobrý. ale to sem ti asi moc nepomoh.viď? a byla za 1000kč Citovat
Hadra Odesláno 21. září 2005 Odesláno 21. září 2005 Původně zaslal: Ráďa proč kupuješ celou poloosu,když potřebuješ homokloub?Měl jsi spíš koupit novej homokinetickej kloub a máš to.Celá poloosa se musí měnit jenom na 205kách,některých 309kách asi,ale třeba na 405kách už je jo zvláš? a na 605ce určitě taky.Jinak jsem to udělal taky tak(měl jsem před tím 205ku a tam to bylo s poloosou dohromady)potřeboval jsem homokloub a koupil jsem celou poloosu,naštěstí pasovala a byla dobrá.Teď mám jednu poloosu bez kloubu náhradní! Na 106kách je taky celá. Pro úplnost...... Jinak Fusion, Fusion.....není to ten, co vždycky říkal, že jezdí se špatnou poloosou už x tisíc km..? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.