Šalda Odesláno 7. srpen 2015 Odesláno 7. srpen 2015 Tak když jsou to tablety určený přímo do bazénu tak proč bych je tam nedal? Ale u té skalice nevím, není to primárně určeno do bazénu, proto váhám zda ji tam dát, Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. srpen 2015 Odesláno 7. srpen 2015 V tablete je daleko vetsi mnozstvi chem srajd nez ta skalicejinak teda ty tablety maj v sobe tak 2% skalice. Davam 3g na 1000l a staci. Saldo decka musi vypit 100l aby jim neco bylo Citovat
Šalda Odesláno 7. srpen 2015 Odesláno 7. srpen 2015 Pe.Tře, takže dáváš jen tu skalici a chlor? Bez tablet? Klidně napiš SZ ;-) Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. srpen 2015 Odesláno 7. srpen 2015 Na skalici jsem sel az ted, uz jswm mel srovnane ph i chlor,dosypal jsem skalici a zatim 10 dni bez jine chemie a ok, bazen celyden na primem slunku deti se furt cvachtaj, filtrace jede 6hodin v noci a 6 ve dne,cistyho casu samo Citovat
Šalda Odesláno 7. srpen 2015 Odesláno 7. srpen 2015 Dobrá, díky za rady, zítra to koupím a zkusím, a nebudu tam tedy už dávat ty tablety, ph i chlor mám pochopitelně v normálu. A uvidíme co to bude časem dělat. Citovat
Charlie 1 Odesláno 7. srpen 2015 Odesláno 7. srpen 2015 (upraveno) Na skalici jsem sel az ted, uz jswm mel srovnane ph i chlor,dosypal jsem skalici a zatim 10 dni bez jine chemie a ok, bazen celyden na primem slunku deti se furt cvachtaj, filtrace jede 6hodin v noci a 6 ve dne,cistyho casu samoTo tam mas i nějaký solar?Tchán dává jen savo a modrou skalici a ted v tech teplech mu voda zezelenala.... Upraveno 7. srpen 2015 uživatelem Charlie 1 Citovat
Šalda Odesláno 7. srpen 2015 Odesláno 7. srpen 2015 Bráchovi taky zezelenala, a to více méně používá to stejný co já, jen asi míň filtruje. Já mám vodu celkem dobrou, jen je trochu mléčná, když ji promíchám, ráno je voda krásně čistá, všechen kal sedí na dně, ale nedaří se mě ho vysát úplně. Citovat
Šalda Odesláno 8. srpen 2015 Odesláno 8. srpen 2015 Tak skalici mám, za jak dlouho můžou jít děcka do bazénu když ji tam dám? Na netu jsem četl že se to má nechat 24 hodin filtrovat, ale ne za jak dlouho je bazén k použití. Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. srpen 2015 Odesláno 8. srpen 2015 My po 24 hod ale jen proto ze nebyl cas Zase musim cekat na ty sekundy...kua! Citovat
Šalda Odesláno 8. srpen 2015 Odesláno 8. srpen 2015 Tak já to tam dám až navečer a zítra odpoledne to snad už bude v pohodě, bude to nějakých cca 20 hodin. Citovat
Šalda Odesláno 8. srpen 2015 Odesláno 8. srpen 2015 Malej , 2,44x 0,76, necelých 2,5m3. Takže tam dám jen 6g skalice. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 8. srpen 2015 Odesláno 8. srpen 2015 Já používám jen malý tablety 5v1, mám v plováčku 4ks, měním po rozpuštění, jednou za 14 dní 2dcl sava pro bazény a mám již roky vodu stále čistou. Vodu beru pitnou z vodovodu. Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. srpen 2015 Odesláno 8. srpen 2015 Tak to tech 20 hod je v klidu To je v pohode, ja tech par sekund pockam. Citovat
Šalda Odesláno 8. srpen 2015 Odesláno 8. srpen 2015 To je fakt tak na minuty nebo dokonce na sekundy? :-D Citovat
Guest minimaxa Odesláno 8. srpen 2015 Odesláno 8. srpen 2015 Jeden vo koze a druhej vo voze. Sekundama je myšlena rychlost vkládání příspěvku! Citovat
Šalda Odesláno 8. srpen 2015 Odesláno 8. srpen 2015 Teď si připadám jako debil když si to teď tak pročítám :-D Ale já byl ráno holt netrpělivej, tak sem měl v hlavě jen tu skalici :-D Tak já si taky těch pár sekund počkám :-D Citovat
Péťa Odesláno 8. srpen 2015 Odesláno 8. srpen 2015 (upraveno) Já mám už zase bílou vodu pH je v pořádku, tak jsem zvědavý na kyselinu. Hned v pondělí ji koupím. Nejhorší je, že je bazén non-stop využíván a já nemám prostor na aplikování té chemie. Trochu mě děsí, že by se měl dávat litr kyseliny do 4m3 vody. Takže do mého bazénku 7 litrů kyseliny Upraveno 8. srpen 2015 uživatelem Péťa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.