Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdarec jsem tu nový a chtěl bych se něco víc dozvědět mám 306 a chci nové autíčko chtěl bych 407 bud sedan nebo sw 2.2 hdi máte s tímto motorem zkušenost?? spotřeba, spolehlivost atd. díky za info.:)

[upravil dne 19/3/2014 20:28 od Béďa]

[upravil dne 19/3/14 19:51 od Adio]

Odesláno

ale at nejsem za nelidu, shodou okolností tento vuz vlastním:

spotreba- 7-9 litru dle stylu jizdy a hlavně terénu

spolehlivost- mimo dětskych nemocí napric modelem 407 (ktere ja na voze mam vyléčené) se mi zdá jako nadmíru spolehlivý

Motor je to uzasny! neuděláš chybu..

Odesláno

Mohy a jaký to máš rok výroby?? tak to jsem rád že je motor v pohodě právě jsem v té 2.2 ještě nejel má dobrý zátah jde to poznat když tomu šlápneš??

Odesláno

:D má to dvě turba a 170 koní...co myslíš?:D

Jede to moooc dobre.

Já mám 2007.

auto je aktualně na prodej, zkus to zvážit..já potrebuji něco menšího.

Odesláno

Dovolím si také trochu přispět.

S motorem jsem velice spokojen. Má velice tichý chod bez vibrací, při zátahu nevydává žádný chrochtavý zvuky - naopak má pěkně \"dunivý\" zvuk (asi díky bi-turbu). Ani ve vysokých otáčkách nijak neruší;) Na to, že má \"jen\" 125 kW jede velice slušně - jakmile se dá do chodu druhé turbo (cca 2,8k otáček), tak se dá \"závodit\" i se silnějšími konkurenty:D Výhodou je, že se dá zvolit úsporný nízkootáčkový režim jízdy (do 7l spotřeba) nebo to přišlápnout, ale pak je spotřeba už 9-10l - jezdím nyní hodně po městě a prům. dlouhodobou spotřebu mám kolem 8l. (ve městě si veme klidně 9-10l)

Mám ho od 2011 a má najeto 190k, a zatím žádné poruchy týkající se vstřiků, turba, egr atd. FAP původní..

Mám teda dlouhodobý problém, že při vysokých letních teplotách občas chcípe za jízdy - nikdo zatím bohužel nenašel příčinu (nízký tlak paliva dle dia). Po celý rok se to nijak neprojevuje (kromě některých letních dnů) - je to nepříjemnost, ale řešení zatím žádné:myslim Většinou to udělá při řazení / sešlápnutí spojky nebo při větším zátahu - následně jde opět nastartovat a jede dál. Zřejmě se nebude jednat o nic zásadního, protože po celý rok jezdí normálně.. V létě je to ale velká nepříjemnost a jakýkoliv tip bych ocenil:nevim

Odesláno

Díky za rady - abych nemotal témata, tak jen poslední dotaz - snímače mohou mít spojitost jen s vysokou teplotou?:myslim

A na dia by se problém snímače nijak neprojevil?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...