P607Olda Odesláno 10. květen 2014 Odesláno 10. květen 2014 Jj, pod volantem. Proměř tu 13:D:D Drát s přepínačem: to bych nedělal, ale jak chceš. Nezapomeň na pojistku a na nebezpečí požáru. Čím míň dodělávaných věcí, jsou s tím jenom problémy. Raději nech ty 2 hodiny nastartováno - pokud lednička nevydrží ty dvě hodiny bez napájení. (Dělám to tak, že si doma namrazím PETky s vodou a pak mi stačí termotaška). Citovat
triska13 Odesláno 10. květen 2014 Autor Odesláno 10. květen 2014 Máš pravdu, že dodělávaný věci jsou na nic. Asi to nechám opravdu být. Hned zítra kouknu na tu 13. Tahle zásuvka v područce by měla být pod proudem neustále. Na tohle auto se dost blbě shání informace. Hlavně v HS Auto Peugeot o něm ví naprostý kulový. Už jsem přemýšlel i o Mitshubishi. Vždyť je to Outlander:D Citovat
koblih69 Odesláno 10. květen 2014 Odesláno 10. květen 2014 Jsem rád, že se potvrdilo to DVD ... No pokud je to taková ta autochladnička s Peltiérovým článkem tak ty mívají spotřebu do 10ti W takže nějaké 2-3 hodiny není žádný problém. Citovat
triska13 Odesláno 10. květen 2014 Autor Odesláno 10. květen 2014 Ale muselo to až do Kladna, ale měl jsem náhradní vůz, takže s V-Group max. spokojenost. Citovat
P607Olda Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Zásuvka v područce (u řadicí páky) je zapínaná se zapalováním, To vím bezpečně. Leda že by měl jiný rok, anebo dvě polohy pojistky, jako jiné Peugeoty. Na toto auto se těžko shánějí informace. [upravil dne 11.5.2014 08:13 od P607Olda] Citovat
triska13 Odesláno 11. květen 2014 Autor Odesláno 11. květen 2014 Tato zásuvka je v loketní opěrce, přístupná po odklopení a dle manuálu by měla fungovat i při poloze zapalování OFF. Citovat
triska13 Odesláno 11. květen 2014 Autor Odesláno 11. květen 2014 Tak jsem koukal na pojistky. 13 je ok, ale udělal jsem přesto výměnu. Kontrola i 19 ,taky ok. Zásuvka je přesto nefunkční. Citovat
P607Olda Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Tak já myslel jinou, poblíž řadicí páky. Citovat
P607Olda Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Dej si do podpisu rok výroby, aby se dalo hledat v manuálu. Citovat
P607Olda Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Manuál k r.v. 11/12 píše, že jen s klíčkem: Citovat
P607Olda Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Přesně řečeno, ve stejném režimu, jako zásuvka u řadicí páky Citovat
triska13 Odesláno 11. květen 2014 Autor Odesláno 11. květen 2014 Mám rok 2008, v manualu je, že by měla fungovat stále. Funkce LOCK je přece vyplý klíček, nebo se pletu? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 a co to skusit rozebrat a kouknout zda je zasuvka vubec zapojena Citovat
P607Olda Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Pak je divné, že zásuvka u řadící páky se vypíná. To jsem viděl na vlastní oči. rok výroby 2010 Jestli ta poloha LOCK není tak, že vypneš motor, ale nevyndáš klíč - Oktávky to tak mají, že rádio hraje i s klíčem v poloze 0, a vypne, až ho vytáhneš. [upravil dne 11.5.2014 19:12 od P607Olda] Citovat
triska13 Odesláno 11. květen 2014 Autor Odesláno 11. květen 2014 U řadící páky v popisu LOCK není, pouze ACC a ON. Zřejmě to bude zapojené jiným okruhem. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.