Jeny Odesláno 26. duben 2014 Odesláno 26. duben 2014 Hafity: http://www.stream.cz/peklonataliri/804442-cepovani-piva-pro-pokrocile Citovat
punkac Odesláno 6. červenec 2014 Autor Odesláno 6. červenec 2014 doporučuji pivovar Hendrych ve Vrchlabí a jejich 16°pivo - píšu to nerad ale je lepší než můj tolikráte vychvalovaný Mazel (který odsouvám na příčku níže ) hospoda nekuřácká (což mě vadilo) ale chleba se sádlem k pivku super určitě zkusím dát pivní stezku, kam patří další tři minipivovary v okolí Citovat
Hafity Odesláno 6. červenec 2014 Odesláno 6. červenec 2014 Hafity: http://www.stream.cz/peklonataliri/804442-cepovani-piva-pro-pokrocile Tak už mi ten odkaz funguje a zjistil jsem, že jsem na čochtany.... Citovat
Jeny Odesláno 6. červenec 2014 Odesláno 6. červenec 2014 hafity: já jsem věděl, že jsem někomu chtěl napsat sz, ale zapomněl jsem komu a proč k tématu: Klub malých pivovarů v Plzni má od půlky června 8 píp, dá to teď docela zabrat, když člověk ochutnává všechno:D Citovat
punkac Odesláno 7. červenec 2014 Autor Odesláno 7. červenec 2014 Hafity: Hladinka hladí Jeny: že bych se zase podíval do pramatky všech piv? Citovat
Medvěd Odesláno 7. červenec 2014 Odesláno 7. červenec 2014 A tohle znáte, pivaři? http://pivnipoutnik.cz/ Citovat
punkac Odesláno 7. červenec 2014 Autor Odesláno 7. červenec 2014 neznáme, v UL nic není a nejbližší je v LT a tam kde to je mi pivko moc nejede Citovat
hardhouse.trip Odesláno 3. srpen 2014 Odesláno 3. srpen 2014 Na výletě na Lysou Horu v Beskydech jsme navštívili tuto restauraci http://naharcovne.cz/ Velice doporučuji Citovat
Burisek Odesláno 3. srpen 2014 Odesláno 3. srpen 2014 [/rquote] I když nalitej jsem už zahradu sekal, odnesly to jen dva červený javory a jedna kanadská borovička - to bylo řevu tenkrát [/rquote] kamaráde takhle jsem se dlouho nezasmál jinak hezké vlákno ..... ale jsi pašák,ty si byl vždycky šikovnej o tom vůbec nepochybuju !! snad se zadaří a taky spolu někdy popijeme ..... [upravil dne 3/8/14 16:34 od Burisek] [upravil dne 3/8/14 16:35 od Burisek] [upravil dne 3/8/14 16:36 od Burisek] Citovat
punkac Odesláno 24. září 2014 Autor Odesláno 24. září 2014 Určitě něco ppdnikneme Odesláno pomocí TapaTalk z S3 Citovat
Jeny Odesláno 8. říjen 2014 Odesláno 8. říjen 2014 Na návštěvě u Matušků http://www.stream.cz/nejnovejsi/jidlo-s-r-o/10003707-pivo-2-rodinny-pivovar-matuska Pěkná reportáž, ale zátka samozřejmě nestojí 2,50 Citovat
Mišak Odesláno 8. říjen 2014 Odesláno 8. říjen 2014 reportáž moc hezká, možná jen k tomu velkému srdci a znalostem bych přidal pěknou řádku zlatáčků. To co tam ukazovali nestalo pár haléřů. Zlatá zátka na eshopu stojí 0,40kč Citovat
Mišak Odesláno 24. prosinec 2014 Odesláno 24. prosinec 2014 (upraveno) Halooo tady to nějak spí :-) neříkejte že v zimě nepijete dobré pivko? Já jsem si včera dovezl mooooc dobré věci, Ve velkém sudu 12-ctku z poličky, v malém soudku 13-ctka litovelský gustav, pak 14-ctku krkonošský vánoční speciálek, z libereckého konrádu červený vánoční 12-ctku, no a z černého orla jsem dostal na ochutnaní též vánoční speciál. Upraveno 24. prosinec 2014 uživatelem Mišak Citovat
punkac Odesláno 24. prosinec 2014 Autor Odesláno 24. prosinec 2014 to abysme se o svátky nenudili [emoji1] Odesláno pomocí TapaTalk z S3 Citovat
Jeny Odesláno 24. prosinec 2014 Odesláno 24. prosinec 2014 Tvrdej nepiju, ale mam nachystáno pivo po roce archivace: Orval, Chimay, Trapist Achel, Trappistes Rochefort 8, Alaskan Smoked Porter a Kocour K31. Popřípadě mam v záloze 15 litrů dry stoutu Citovat
oddie Odesláno 24. prosinec 2014 Odesláno 24. prosinec 2014 Na vánoce máme soudek klášterního... Citovat
Ajdamek Odesláno 24. prosinec 2014 Odesláno 24. prosinec 2014 (upraveno) Ja vzal vanoce ve stylu vina, na pripitky znovin de lux demi a extra brut od michlovskyho, na lemtani bag in boxy ca del sete a ruzovy od Zapletala. Upraveno 24. prosinec 2014 uživatelem Ajdamek Citovat
punkac Odesláno 24. prosinec 2014 Autor Odesláno 24. prosinec 2014 Tak na zdraví, od Lenky mám slibenyho mazla z rychty... Teď je vánoční 14° speciál, dá se kousat, jak je plný Odesláno pomocí TapaTalk z S3 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.