Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mam novou hracicku


Recommended Posts

Odesláno

Jmenuje se Bailey DV30 a je to recirkulacni BOV ventilek do RSa ;). Mel by byt malinko hlasitejsi, nez standardni, ale protoze je to closed-loop, tak fouka vzduch zpet do sani a nedela takovej kraval, jako otevrenej BOV.

Nicmene neni vsem dnum konec, takze jeste casem pribude KN Induction Kit 57i GenII (primy kit sani), ktery mu malinko otevre plice a potom bude i RS odfukovat hlasiteji pres konicky filtr :D.

Je zajimavy, ze jsem dospelej a presto se tu s BOVikem mazlim uz 20 minut .. :D. Je docela velkej, standardni Bosch jednotka je polovicni ;)

bailey.jpg

Odesláno
Původně zaslal: AKCZ

No co k tomu rici ;) My co nemame turbo pomyslime na kompresor.. kdyby me tu lezel mazlim se s nim stejne jako Ty s BOV :D

hele, mam tu pod stolem nejaky zbyly kompresory od zakaznika, muzu ti jeden poslat :D

ale na mazleni je to ponekud tvrdy, tezky a studeny :D

a jsou do klimatizaci...

Odesláno

ok, takže s jakou součástkou se doma kdo ještě mazlí? :D

případně jako DD s jakou součástkou se tady kdo V PRÁCI mazlí? :D

já se momentálně nemazlím s ničím, ale modlím se :) aby zas Miláček jezdil :(

chjo, blbej den :(

Odesláno

No .. uz aby byly ctyri .. vysmahnu z prace, popadnu sroubovak a dam se do prace ;).

Odesláno

Kazdy ma svou soucastku na malzeni haha.gifhaha.gifhaha.gif

Původně zaslal: Netopýrka

ok, takže s jakou součástkou se doma kdo ještě mazlí? :D

případně jako DD s jakou součástkou se tady kdo V PRÁCI mazlí? :D

já se momentálně nemazlím s ničím, ale modlím se :) aby zas Miláček jezdil :(

chjo, blbej den :(

Odesláno
Původně zaslal: kveton

Vypada to jako nejaky dulni rejpadlo, ale nevim a vecer v parku bych to potkat nechtel!!!:bojim

NEBOJ TEN MUJ MILAŠEK SE DO PARKU VENČIT NECHODI :D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...