Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pejskaři sem :)


Ducatista

Recommended Posts

před 7 hodinami, ozzy56 napsal:

psovi může kolovat cokoliv, ale chlap asi není součást rodiny, bo když mu kolujou 3 promile, hned je tichá domácnost 🙊😂

Přesně! 😂 I když, i tohle sem se naučila jednou za dlouhý čas ustát a být na muže druhej den v pohodě 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rhinos no jasně. Konkrétně toto je chůva. Tetička, sestra od jejich mámy. Máma je taky černá, otec hnědý. Tady foto jen pro představu jak to vypadá u majitelky doma. A to nejsou na fotce všichni 😄

 

 

20211017_151232.jpg

20210919_121010.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dopr 🙂 me staci ta jedna co mam.
Byl to hrozny divoch a zlobidlo. Jsem si rikal ze by to mohl byt kokrspanel ale moc jsem po tom nepatral. 
Ale po tom co ji minuly rok umrela partacka labrador ve 14-ti letech tak se strasne zklidnila a mnohem vic vyhledava nasi spolecnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 10. 2021 at 20:54, HanysR napsal:

Já bych taky potřeboval ten Canicross 🤣

Já bych na canicross potřebovala sparringa :D sem přestala běhat, co sme se přestěhovali, všechny stezky v lese jsou krpál nahoru a nebo držkopád z kopce dolů (bo psice tahá hlavně, když běžíme z kopce, do kopce to aby mi stačil vůbec dech na pohánění, že má běžet :D ). A to neběhání se na linii podepsalo, u obou 😕 

192723780_4001198086630141_9022930747422

tohle byl náš poslední výběh. Na to, že sme 5 km loni dávaly už pod 32 minut... Ty kopce všude okolo sou strašně demotivující, v zimě se tu nedalo běhat vůbec (a s běžkama nejsem kamarádka), přitom v Trutnově v okolí jsme chodily běhat dvakrát týdně i v zimě. Psici canicross strašně baví. Mě taky bavil, dokud se běhal tak nějak smíšený terén - malé kopečky, rovinky, max jeden kratší prudký kopec, jenže škrábat se do krpálu víc než půl cesty není běh :D a mě to hrozně rozčiluje. Nemám z toho ten správný pocit, že "sem si šla zaběhat". Prostě ne a ne se nakopnout a dát tomu venku v kopcích ještě šanci... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...