Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poradte co s displejem


Guest MMMMM

Recommended Posts

Původně zaslal: koldam1

Taky jsem si koupil neorigo teploměr za 290kč a zapasoval ho do té přihrádky kde má být ten displej a vipadá so skoro líp než ten origo a vyšlo to levněji:cool:

No fuj, co jsem to napsal \"VIPADÁ\"- oprava VYPADÁ to už je lepší
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

koldam1:

Který přesně jsi koupil?

[upravil dne 12.9.05 P607Olda]

Uplně obyčejný a protože jsem modelář tak jsem si vyrobil rámeček aby to vypadalo jako že to tam patří, nevím jaký to byl typ ukazuje venkovní i vnitřní teplotu vím že stál 290kč a koupil jsem ho v bauhausu na pankráci koknu tam zitra a jestli ho ještě mají tak napíšu jaký to byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja onehda po povodnich v Pze koupil na florenci GM electronic teplomer pro vnitrni a vnejsi teplotu za 50Kc, trochu jsem ho vykuchal, nepotrebne soucastky vyhodil, dodelal rude podsvetleni dvema LEDkama, ktery svitej kdyz se rozsviti obrysova svetla, zmensil krabicku aby se vesla presne do toho otvoru odkladaci skrinky a jak krasne meri :D Mel jsem fotku v profilu, ale je smazana, muzu ji soupnout na ukazku nekam na net a dam sem odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

ja onehda po povodnich v Pze koupil na florenci GM electronic teplomer pro vnitrni a vnejsi teplotu za 50Kc, trochu jsem ho vykuchal, nepotrebne soucastky vyhodil, dodelal rude podsvetleni dvema LEDkama, ktery svitej kdyz se rozsviti obrysova svetla, zmensil krabicku aby se vesla presne do toho otvoru odkladaci skrinky a jak krasne meri :D Mel jsem fotku v profilu, ale je smazana, muzu ji soupnout na ukazku nekam na net a dam sem odkaz

to bys mohl, taky bych na to rad mrknul:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

Původně zaslal: Ferry

ja onehda po povodnich v Pze koupil na florenci GM electronic teplomer pro vnitrni a vnejsi teplotu za 50Kc, trochu jsem ho vykuchal, nepotrebne soucastky vyhodil, dodelal rude podsvetleni dvema LEDkama, ktery svitej kdyz se rozsviti obrysova svetla, zmensil krabicku aby se vesla presne do toho otvoru odkladaci skrinky a jak krasne meri :D Mel jsem fotku v profilu, ale je smazana, muzu ji soupnout na ukazku nekam na net a dam sem odkaz

to bys mohl, taky bych na to rad mrknul:myslim

no nejsem ja stoura?:D

960_3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ptal u Peugeotu, originál stojí 2500, prázdný kastlík 600. Na vrakáčích v Olomouci nic nemají. Jdu něco zbastlit.

Raději bych s LED, myslím, že to bude líp vidět. Jako čidlo předpokládám polovodič, je krásně lineární. V podstatě by stačil milivoltmetr, s posunem nuly a nastavením strmosti, akorát změnit polaritu (vyšší teplota je nižší napětí). Chci tam rozsvítit C a stupně naznačit des. tečkou nahoře. Pak stačí cejchovat 0 a 100, to už mám vyzkoušeno.

To VIP3R: napiš prosím jak to budeš řešit.

Taky prosím o foto origo.

[upravil dne 16.9.05 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Tak jo prosím Tě napiš, jaký to je typ a jestli svítí LED anebo jestli to máš LCD podsvětlený - abych nevymýšlel vymyšlené. Dík předem.

Notak ten teploměr co mám nikde nemaji ale je to obyč displej a nasvícení jsem udělal pomocí dvou červených led diod a napojil to na svetla tak aby to svítilo kdyz zapnu svetla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...