Gabriel 307 Odesláno 19. červenec 2014 Odesláno 19. červenec 2014 jinak taky bych potřeboval něco svařit na skutru-ale nebudu obtěžovat kobliha69 ale našel jsem tady firmu v okolí co to dělá . . . tak snad to nebude ranec Citovat
koblih69 Odesláno 19. červenec 2014 Odesláno 19. červenec 2014 Pokud nebudeš chtít komplet s broušení a tmelením tak se ceny pohybují kolem 5-10 kč za 1 centimetr. Těch 10 je max u malých věcí 5 u velkých oprav. Takže běžné praskliny za 100-200. Já ještě dělám to, že namáhanější části nebo začátky prasklin vyztužím hliníkovou mřížkou. Pak je skoro vyloučeno aby to znovu prasklo. Citovat
Almanil Odesláno 19. červenec 2014 Odesláno 19. červenec 2014 Vím, že svařuje i firma v Lipníku. A kdybyste měli cestu, tak bych vám to taky mohl dát dohromady. Citovat
OK406 Odesláno 19. červenec 2014 Odesláno 19. červenec 2014 Měl jsem volný den a tak jsme si to svařil + ještě dal laminát, tak uvidíme, jak to bude držet. Je to cca 6 cm dlouhá prasklinka. Zatmeleno + plnič + barva + bezbarvý lak. [upravil dne 19/7/14 14:23 od OK406] Citovat
Guest servisman Odesláno 19. červenec 2014 Odesláno 19. červenec 2014 Taky se divím , já mám taky prdlý nárazník od nějakýho magora ale zatím jsem nikam nejel ani s koblihem69 se ani nedomlouval, protože věřím že sundání předního nárazníku nebude po 15 letech jen tak Citovat
Almanil Odesláno 19. červenec 2014 Odesláno 19. červenec 2014 Hlavně to chce mít připravený přípravek na otočení patentů v rohu u světel a ostatní je otázka potencionální koroze. Citovat
Guest servisman Odesláno 20. červenec 2014 Odesláno 20. červenec 2014 Přípravek mám v autě ,ono je vždy napoprvé to těžko dělat ,až to děláš několikrát tak je už hej. Už jen aby se člověku chtělo , v tomhle vedru se člověku nechce Citovat
Dano406 Odesláno 20. červenec 2014 Odesláno 20. červenec 2014 Hlavně to chce mít připravený přípravek na otočení patentů v rohu u světel a ostatní je otázka potencionální koroze. Přípravek ,aha ta drc páska kterou tam mám Citovat
Gabriel 307 Odesláno 13. srpen 2014 Odesláno 13. srpen 2014 tak ja mám už svařeno dnes jsem volal pánovi a hned tam zajel-nemám foto jak to je svařený-už to je na skutru ale tady to je jak to bylo prasklý http://gabriel307.rajce.idnes.cz/prasknuty_plast_Neos pán se tím živí tak snad to vydrží http://www.svareniplastu.com/ cestou do Mladé Boleslavi jsem mu to tam hodil a když jsem po 3h jel domů tak jsem se po to stavil cena 100,-Kč edit: sorry za OT ale když jsem to tady už načal [upravil dne 13/8/14 18:41 od Gabriel 307] Citovat
koblih69 Odesláno 13. srpen 2014 Odesláno 13. srpen 2014 Popud se tím pán živí určitě to jen nesvařil, ale i vyztužil a cena 100,- je super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.