Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

barvivo tam právě dali, tvrdí že nikde nic vidět není, je možné že to muže tect nekde uvnitř, ale to by prý zas bylo cítit

horší je že mi řekli pokud chci zjistit místo závady, je to alespon na týden v servisu :bojim

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 rok později...
Odesláno

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Byl jsem si nechat vyčistit a vyměnit náplně do klima na mojí 307čce a tam mi po tom všem řekli, že bude nejspíš problém v kompresoru a bude potřeba vyměnit, že tam nejde tlak. Přesně si to už nepamatuju, Prostě řekli že je kompresor nutný vyměnit. Ale když zkoušeli zapnout klima na 14c A\C tak bylo slyšet jak se kompresor sepnul, ale v autě se klima nezměnilo a nechladilo. Nový kompresor mi hned řekli 7500,-. Do 14 let starého auta to měnit nebudu. Našel jsem si v bazarech kompresor za 1000,-. Ten bych i koupil, jen bych chtěl radu, jestli jste se s tím někdo setkal, zda to vyřeší ten problém s chlazením a jestli si kompresor zvládnu vyměnit sám nebo je potřeba profík v servisu. Díky moc za odpovědi a názory.

Odesláno

Vzhledem k takto položenému dotazu to nech na profíka v servisu :myslim Jinak ten kompresor za 1000,- z bazaru je ten samý typ, který tam máš? Jeho 100% funkční stav máš potvrzený? Ptám se na to hlavně proto, že na našich 307 netěsní kompresor a náplň v okruhu vydrží max sezónu. A sehnat jiný kompresor stejného typu a navíc v top funkčním stavu je docela problém :myslim

Odesláno

jj, tak hledal jsem kompresor na peugeota 307, r.v. 2001, 1.6 16v tak předpokládám, že by to měl být ten stejný typ :) . Jinak, podle mě radši dam 1000 za kompresor z bazaru, který může být plně funkční z bouraného vozu, než kupovat za 7500,.nový z auto kelly co mi nabízeli. Se servisama mam už dost negativních zkušeností, proto mě zajímají názory Vás ostatních. Jde mi o to, jestli bude problém vážně v kompresoru nebo existuje i jiná možnost závady. Díky

Odesláno

Od stolu to nikdo nepozná :myslim Tvůj předpoklad není úplně správný. V 307 máme 1,6 HDi a schválně se mrkni, kolik verzí kompresorů se pro tenhle motor dá koupit ... Musíš shánět podle typu, který tam máš :myslim Každopádně nevěřím, že by se nedalo se servisem domluvit na montáži jetého kompresoru  :nevim

  • O 3 roky později...
Odesláno (upraveno)

zdravim,

četl sem vaši debatu a měl bych k ní dotaz.kdyby ta spojka uprostřed toho kompresoru byla špatná,nedalo by se sni otočit rukou,že?já teď řeším ještě klapky,sou zlomené..dá se i tak zjistit zda je ten kompresor ok?jen nevím jestli je naplněná..budu dávat do servis az 17tého..jinak mám 407

Upraveno uživatelem Pan Želvák
  • O 9 měsíců později...
Odesláno

Zdravím mám taky problém z klimatizací u své 307.Klimatizaci mám manuál, chladivo doplněno, po nastartování je vidět že spojka sepla protože vidim že se toci i střed na kompresorů, ale auto prostě nechladi i když běží kompresor. Neví někdo kde by mohl být problém. Děkuji za radu. 

Odesláno (upraveno)

Prečitaj si môj príspevok je tam popsané ako klíma funguje čo skontrolovať, prípadne mi napíš a poradím ti ;) 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...