Přejít na obsah

majklDun

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele majklDun

  1. majklDun

    307 nefunguje klima

    jj, tak hledal jsem kompresor na peugeota 307, r.v. 2001, 1.6 16v tak předpokládám, že by to měl být ten stejný typ . Jinak, podle mě radši dam 1000 za kompresor z bazaru, který může být plně funkční z bouraného vozu, než kupovat za 7500,.nový z auto kelly co mi nabízeli. Se servisama mam už dost negativních zkušeností, proto mě zajímají názory Vás ostatních. Jde mi o to, jestli bude problém vážně v kompresoru nebo existuje i jiná možnost závady. Díky
    • 29
  2. majklDun

    307 nefunguje klima

    Zdravím. Potřeboval bych poradit. Byl jsem si nechat vyčistit a vyměnit náplně do klima na mojí 307čce a tam mi po tom všem řekli, že bude nejspíš problém v kompresoru a bude potřeba vyměnit, že tam nejde tlak. Přesně si to už nepamatuju, Prostě řekli že je kompresor nutný vyměnit. Ale když zkoušeli zapnout klima na 14c A\C tak bylo slyšet jak se kompresor sepnul, ale v autě se klima nezměnilo a nechladilo. Nový kompresor mi hned řekli 7500,-. Do 14 let starého auta to měnit nebudu. Našel jsem si v bazarech kompresor za 1000,-. Ten bych i koupil, jen bych chtěl radu, jestli jste se s tím někdo setkal, zda to vyřeší ten problém s chlazením a jestli si kompresor zvládnu vyměnit sám nebo je potřeba profík v servisu. Díky moc za odpovědi a názory.
    • 29
×
×
  • Vytvořit...