radim.1008 Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 Jdu si takhle ulicí od přítelkyně a na chodníku toto, nač stavět lešení nebo žebřík, když má dotyčný dodávku Citovat
velkybanan Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 Je to rychlé a levné než postavit lešení Citovat
Medvěd Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 Jen nevím, jak by asi ta střecha Boxera vypadala, kdyby na ní postávalo mých 130 kg živé váhy? P.S. A povolit pánovy jen tak z legrandy ručku, asi by taky bylo veselo [upravil dne 17/11/2013 21:27 od Medvěd] Citovat
Háček Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 taky dobrý no .. medvěde neříkej že by se ti chtělo takhle stoupat vzhuru dobrovolně Citovat
Chip Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 taky jsem takhle pracoval za mých dob působení v Letňanech na skříňový dodávce a s mími 120 kg živé výhy to nemělo problém jen se to docela houpalo Citovat
Medvěd Odesláno 17. listopad 2013 Odesláno 17. listopad 2013 taky dobrý no .. medvěde neříkej že by se ti chtělo takhle stoupat vzhuru dobrovolně Z fotky to vypadá, že tam nelezl tak úplně dobrovolně, ale spíš pro peníze. A já říkám, že kdyby suma byla zajímavá, i ten žebřík bych si k autu postavil, abych pak mohl ze střechy jako z lešení vrtat o zlom vrták. Citovat
barenst Odesláno 18. listopad 2013 Odesláno 18. listopad 2013 me ta strecha vzdycky strasne klouzala a to houpani bylo neprijemne Citovat
Guest servisman Odesláno 18. listopad 2013 Odesláno 18. listopad 2013 Stačí podepřít kastli a houpat nebude nevím jak by se mu to dělalo ze žebříku Citovat
oddie Odesláno 18. listopad 2013 Odesláno 18. listopad 2013 Tímhle způsobem jsem jednou viděl hasiče trhat třešně Citovat
Guest servisman Odesláno 18. listopad 2013 Odesláno 18. listopad 2013 Kdyby jen hasiče jenže u hasičů se lépe leze na vršek Citovat
radim.1008 Odesláno 18. listopad 2013 Autor Odesláno 18. listopad 2013 Když jsem šel okolo, tak zrovínka začínal vrtat. Vrták měl na délku půl metru, aby provrtal zeď. Proto to nešlo ze žebříku Už tam koukají zavitové tyče s matkami. Edit: pro Medvěda, dotyčný je sám majitel domu a provozovatel obchodu s cyklo potřebama. Ten tam pro peníze nelezl [upravil dne 18/11/13 17:55 od radim.1008] Citovat
punkac Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Pro peníze tam lezl samozřejmě taky. Vyvrtal si jako self made man a nemusel ty prachy dávat někomu jinému Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.