Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Sháním klempíře a pokrývače


Recommended Posts

Odesláno

Podle mého největší rozdíl mezi bytem a domkem je to, že v domku, na zahradě si můžu dělat relativně co chci pokud nejsem nalepený na sousedy, ale v paneláku člověk musí brát ohledy na okolí.

Samozřejmě i sousedi v baráku můžou být na hlavu, ale nesdílím s nimi majetek.

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Tak jsem poptal řemeslníky,

Polovina dělá jen ze svého materiálu polovina i z materiálu zákazníka.....

Rozdíl mezi cenami nejlevnější 90 000kc nejdražší cca 160 000kc.....

Rozdíly obrovské...

Polovina řemeslníků přiznala ze prace je malo a proto dělají i zakázky bez materiálu....

Mám vybranyho jednoho kluka kousek ode me,reference na něj výborně,dělal v okolí asi 12 střech,dává záruku na práci 5let do smlouvy.....

Cena za kterou by to možná neudělal ani melouchar...s tím ze mu budu pomáhat,podávat materiál pod ruce apod.

Odesláno

Prace z materialu zakaznika je snad normalni vec pro remeslniky , jinak by se nedostali vubec k vetsim zakazkach pro jine firmy (hlavne ti neplatci DPH)

ceny se lisi silene a nekdy si rikam ze za to ze nemaji praci a lidi si delaji ruzne veci svepomocne si muzou sami .

jinak souhlasim s charlim a strasne se divim tem co odsuzuji ze zhani levnejii a pak tady ctu jak dostali slevu na ten dil tam tolik a tam tolik .

jinak opravdu je ze byt = mene starosti ,ale ne zadne

  • O 11 měsíců později...
Odesláno

Tak pár fotek jak dílo dopadlo :)

 

Ta červená čára je  konečná výška dlažby,přijde tam ještě  s dlažbou cca 35cm,tak se to opticky sníží a nebude to vypadat jak vysoká koza...

když se zajede mezi sloupy k baraku s nějakým mrnousem 3 auta se vejdou jako nic ;)

příští rok udělat nějake osvětlení a bude fertig

post-23413-0-93989400-1419419875_thumb.j

post-23413-0-24667600-1419419911_thumb.j

Odesláno

Mě se teda nelíbí tvar střechy, takhle natěsno vedle baráku. :myslim Nepřemýšlel jsi nad tím, rozkrýt střechu a napojit přístřešek střechou na barák se sklonem k plotu? Určitě by to vypadalo lépe.

Odesláno (upraveno)

ne nepřemýšlel na baraku je valbová střecha,a ta když ma na jedný straně prodlouženou střechu k jedny straně vypadá to šílěně....

kdyby to byla klasická sedlovka tak to je něco jinýho....

chtěl jsem to mít takhle,dijít suchou nohou z auta do baraku ;)

 

jen pro představu souvislostí a proč vybráno tohle řešení ;)

post-23413-0-19230800-1419422883_thumb.j

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odesláno

Jo dost dobrý. Časem se může pouvažovat o zabednění a můžeš mít super garáž. Něco takového bych si taky uměl u sebe představit. Bohužel z několika důvodů je to nerealizovatelné a ten finanční není tou největší brzdou.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...