Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fruktisova 307 1,6HDi


Fruktis

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 5 měsíců později...

a rele se da nějak promerit? Zda je ok nebo kaput...na diagnostice cvakalo...tak jestli je třeba ještě nějak pátrat?

 

a zhavic na kterým nebude odpor je špatný ze? Nebo rovnou vyměnit všechny čtyři...co jsem koukal..tak pristup jak k penezum:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motor jede...ale to mi je prd platny když neprojde technickou...nekde jsem nasel ze to dozhavuje a pak lépe spaluje...nevim co je na tom pravdy...ale asi něco jo...protoze v zimě to tak nějak divně smrdí oproti letu...

no než se s tím dělat na parkovišti v tomhle hnusu...tak jde do servisu...

co jsem nasel tak beru nebo rkg (?) stojí 400...v servisu si řekli 700..plus praci...s tim ze můžou byt zarezly a ze když se utrhnou tak ze bude třeba vyndavat vstriky...takže případně něco navíc...no co se da dělat...

zed me jen napadlo, když už by vyndaval vstriky..tak je vyměnit taky? Co stojí takový vstrik v peugeotu?:myslim

 

tak v kelly novej vstřikovač za dvacet...asi upadli na hlavu...

Upraveno uživatelem Fruktis
.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vstriky urcite menit nemusis, max. zajed na diagnostiku a nech si zkontrolovat korekce, pripadne udelej prepadovej test. Rozdily by nemely byt vetsi nez 30-40%

 

Osobne mam korence nic moc, na vstrikach najeto pres 380tkm a na emisich v pohode, motor jede jak ma, spotreba, vykon atd. OK (musim zaklepat :) )

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak zhavice vymeneny...sedm tisíc jen to hvizdne...jeste ze jsem se do toho nepustil sam...jedna byla zarezla a nesla vyndat...to bych to doprasil...

:aut

jako bonus vymenena žárovka v popelniku...pry kvůli tomu nefunguje naklápění svetel:aut

v pondělí tedy znovu emise a stk..

 

nevíte někdo jak to chodí na opakovaných emisi? Zda cele nebo to jen napichnou aby zjistili zda je chyba fuc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

emise mi dodelali cele...ale nepustí te na stk...podmínka pro stk je ze auto projde emisema...

proto me zajímá jestli je dělají cele znovu..a nebo jen to co nevyhovalo...

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...