Pe.Tr Odesláno 29. srpen 2013 Autor Odesláno 29. srpen 2013 ok , vratme se k tématu. otázka položena byla. Citovat
Cinicman Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 OK, ja ti odpoviem za seba... NIE, NEMÁM SA ZA ČO TEBE OSPRAVEDLŇOVAŤ... stačí tak?! Pretože ak nie, tak fakt neviem ale asi tá jazyková bariéra bude väčšia ako som si myslel... viď. druhý príspevok v tomto vlákne: Citovat
Charlie 1 Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 TaBahon by mě taky zajímala,ale bylo zde někde řečeno že se nebude prát špinavé prádlo... Referendum bude dobře není to jen klub vedení ale všech řadu takže každý kdo platí řádný členství může rozhodnout.... PE.tr můžeš se rozepsat rad tvůj názor na věc uslysim,zatím jsme od tebe nic neslyšeli.... :-) Citovat
Cinicman Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 Ale veď mi Pe.Tr-ov názor poznáme, takže znovu zbytočne kaliť vodu?! PS.: Stále sme nevideli tie zázračné printscreeny, ktoré mu \"nikto nevezme...\" Citovat
Charlie 1 Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 TaBahon by mě taky zajímala,ale bylo zde někde řečeno že se nebude prát špinavé prádlo... Referendum bude dobře není to jen klub vedení ale všech řadu takže každý kdo platí řádný členství může rozhodnout.... PE.tr můžeš se rozepsat rad tvůj názor na věc uslysim,zatím jsme od tebe nic neslyšeli.... :-) Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. srpen 2013 Autor Odesláno 29. srpen 2013 mě se omlouvat nemusíš. jo ty mysliš ten ironický příspěvek pastorka ? tos mě pobavil .-zní to jako tak se vám teda omlouvam když to chcete. Charlie myslim ze jsem tu už toho otom napsal dost a asi ještě napíšu . Já nejednam za vedeni a ani za stare vedeni , ja jednám jako člen . český klub a česke forum a slovenští hosti , chtěli se hosti podilet na chodu klubu ok umoznili jsme jim to tak ze mohli platit clenske , ten kdo chtěl, pak zacali ze chcou taky vyhody jako cesi , ok nejaka snaha byla , najednou chteji vlastní peníze a rozhodovat o nich , kam to pujde dal ??? toho se bojim. Citovat
Cinicman Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 Tak čo vlastne chceš?! Vieš to vôbec?! Tak už to zo seba konečne vymačknite... ja viem o čo vám ide... Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. srpen 2013 Autor Odesláno 29. srpen 2013 netuším proč mluvíš v množnem čísle . za sebe chci aby to zustalo v tech kolejích co to bylo , tedy český klub české forum , pokud tady chceš být jako slovák ja stim problém nemam , naše pravidla si přečist mužeš, dodržuj jich a hotovo. nic vic nic min nechci. Citovat
Cinicman Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 Super, to všetko si už x-krát napísal... a? Citovat
davidekcz Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 opakování matka moudrosti :D pe.tr : Citovat
Medvěd Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 Cinic - začínám mít tu Vaší partu 8mi podrazáků rád jako osinu v řiti. Doufám, že otázky v referendu budou sofistikované a v budoucnu nezpochybnitelné, na referendování se začínám těšit. Citovat
Charlie 1 Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 Ten odkaz jsem četl poprvé a docela sila\'priznam se ze mi bylo divné ze do Slováků sijete jen kvůli kravinam,ted když vidím podstatu,ani se nedivim, Nicméně za tím stoji tech 8 statečných nebo z nich 2-3 a netřeba odsuzovat ostatních ,kteří k tomu přišli jak slepí k houslím.....:-) Chce to co nejvíc informaci ,aby se v referendu mohli všichni vyjádřit,proto bych sem hodil i ty print screeny at si uděláme obrázek..... Citovat
punkac Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 myslím si, že na důkazy přijde čas dle položených otázek v referendu Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. srpen 2013 Autor Odesláno 29. srpen 2013 ja také neodsuzuji všech osm , mě je uplně jasné jak jsou naočkovaní. Citovat
mmmb Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 Tak konečně mám představu o co tady rok běží. Jo nespolehlivost a finance je špatná kombinace. škoda všech ostatních slováků na které to padá a ani neví co. Citovat
Bigbadjohn Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 Ale víte prd o co tady běži, to ví možná jen dva lidi, o které tu hlavně jde. Uražené ješitnosti o to tu jde v první řadě, to je prapůvod celého problému. A že by sem dal Pe.Tr printscreeny? To bych se divil. Čeří vodu stejně jako druhá strana. Důkazy se dodávají zpravidla na poslední chvíli, aby nebyl čas něco ověřovat a zjišťovat souvislosti. To dělají spolehlivě obě strany. Staré vedení nevypsalo na nic referendum, protože má přeci mandát a my nemáme všechny potřebné informace. Teď naopak někteří z nich tvrdí, že jediné správné řešení je referendum. Vida jak se najednou situace mění podle momentálních potřeb. Citovat
elton Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 Bigbadjohn, tobě by se líbilo, kdyby ti někdo udělal firmu ve firmě, zájmový kroužek v kroužku atd? Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. srpen 2013 Autor Odesláno 29. srpen 2013 ješitnost? no u mne urco ne , me jde jen o to aby se na Slovensku nevykopal tunel na ukor česka Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. srpen 2013 Autor Odesláno 29. srpen 2013 BBJ , nevim ale doted nebylo důvod dělat referendum , to že se nove vedeni k tomu rohodlo je jejich věc, že bych je za to odsuzoval nebo chvalil je věc druha, kazdopadne mel jsi moznost mit mandat, ale bylo ti lito investovat hodinu denne klubu , tak se k rozhodnuti vedeni at uz starého ci nového nevyjadruj takovym to zpusobem . oni delaji věci pro prospěch klubu ne pro svůj prospěch tak fakt v tomhle zvolni. nevim pokud by to byla valka ikdyz nevim proc mezi mnou a pastorkem tak bych boj resil jinak a ne touto cestou. pro mne to skončilo tim ze pastorek srovnal zavazek vuci klubu. věci které se udali potom uz souviseji s klubem jako takovym a to ze to resim ja resp ze jsem stim podle nekoho zase zacal je jen o tom ze mi fakt není jedno jaka bude budoucnost tohoto klubu. našeho klubu ne mého klubu jak tady někdo pise , ja jsem jen člen jako vy ostatní . že jsem tu několik let predsedoval (dobře ci spatne) na to vliv nemá a ani nechci aby vliv mělo. Citovat
Guest Scratch Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 bbj konecne se shodneme. po tom jsem volal uz dlouho. osobne si myslim ze referendum dopadne negativne pro obe strany.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.