P607Olda Odesláno 29. srpen 2013 Odesláno 29. srpen 2013 Asi budeš muset vyhledat někoho, kdo ti pomůže. Citovat
Peu306 Odesláno 30. srpen 2013 Autor Odesláno 30. srpen 2013 Tak až dneska přisly ty spravne budiky,ted uz je tam jen dat a uvidi se,snad to bude fungovat.... Citovat
Peu306 Odesláno 2. září 2013 Autor Odesláno 2. září 2013 Tak budiky jsou tam,ale stejne to neukazuje Nevíte jestě nekdo co stim??? Citovat
ChouLu Odesláno 2. září 2013 Odesláno 2. září 2013 Nejlépe diagnostika a zjistit,zda se otáčky a rychlost ukazuje aspoň tam.. od kud jsi? Citovat
Peu306 Odesláno 2. září 2013 Autor Odesláno 2. září 2013 Nejlépe diagnostika a zjistit,zda se otáčky a rychlost ukazuje aspoň tam.. od kud jsi? A kdyby to na te diagnostice ukazovalo,tak co pak stim?? Citovat
sauromalus Odesláno 4. září 2013 Odesláno 4. září 2013 Na 306 (mého zetě) - benzin 1,4 / 2001 nešlo to samé, navíc na volnoběh to občas chcípalo ( pouze pokud auto jelo a bylo vyřazeno ). Problém byl v kabeláži mezi snímačem a BSI - odtamtud to vede na budíky. Pokud si to pamatuju, ( lze ověřit v jak na to , úplně jistý si nejsem ) tak žlutý konektor budíků, vývod 2. Pokud vyšroubujete snímač a budeš s ním točit ( třeba akumulátorovou vrtačkou ) měly by být na konektoru pulsy ( samozřejmě při zapnutém klíčku ). I při malých otáčkách se střídavě objevuje buď napětí, či nula. Pokud ne, proměřit dráty, na snímači v zapnutém stavu je +12V, zem a výstup pulsů. Jen námět k úvaze. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.