Marcel00 Odesláno 19. srpen 2013 Odesláno 19. srpen 2013 to je nejaky novy nazov betonoveho poteru? to neznam, kuknem v hornbachu Citovat
HonzaZ Odesláno 19. srpen 2013 Odesláno 19. srpen 2013 jiku2, trochu problém vidím také v tom, že auto po osmi letech provozu už potřebuje přece jenom nějaké opravy. To auto, když bylo nové, tak stálo kolem třičtvrtě melouna, takže to nebyla žádná lidovka. Dnes se prodává za směšné ceny, takže si ho dnes koupí pomalu každý. No ale musí se počítat s tím, že servis bude poněkud nákladnější než u nějakého jednoduchého auta. Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 19. srpen 2013 Odesláno 19. srpen 2013 Když jsem kupoval 407, tak byl odstraněn FAP firmou FAPoff.cz Nebejt Strakiho007 tak regeneruju do teď. Projevilo se to stejně. Kontrolka svítila cca po 800km a po pár nastartování zhasla. Žádnou změnu ve výkonu jsme nezaznamenal. Je hezký že ho vykuchaj, ale FAP je furt aktivní. Až Straki při čipu regenerace vypnul a od té doby nic. (zatim 8200KM) Citovat
jiku2 Odesláno 20. srpen 2013 Autor Odesláno 20. srpen 2013 jiku2 také veci ako brzdy nemôžeš počítať je to len spotrebný material a čo sa toho FAP filtra týka, ak sním nebol problém nemal si sním nič robiť prípadne doliať aditívum ak ho bolo málo (nato ťa auto upozorní). Vyhodiť FAP ako možný potenciálny problém to potom môžeš vyhodiť polovicu auta . kdyz si to jeste jednou prectes, tak zjistis, ze jsem je nepocital. a k tomu FAP: v zadnem autorizovanem servise ti nebudou aditiva dolevat, ale vymeni ti je komplet. cena= cca 4200+ prace. ale davam vam za pravdu. mozna jsem to unahlil a FAP tam mel nechat Citovat
merlin99 Odesláno 20. srpen 2013 Odesláno 20. srpen 2013 \"v zadnem autorizovanem servise ti nebudou aditiva dolevat\" - to si osobne vsetky autorizovane servisy obvolal ze chces doliat ? Mali aj male balenia (1l) a plna nadrzka aditiva vydrzi pri tankovani plnej nadrze viac kus viac ako 100 tkm ... (ci to sa zda panovi malo?) Citovat
jiku2 Odesláno 20. srpen 2013 Autor Odesláno 20. srpen 2013 Když jsem kupoval 407, tak byl odstraněn FAP firmou FAPoff.cz Nebejt Strakiho007 tak regeneruju do teď. Projevilo se to stejně. Kontrolka svítila cca po 800km a po pár nastartování zhasla. Žádnou změnu ve výkonu jsme nezaznamenal. Je hezký že ho vykuchaj, ale FAP je furt aktivní. Až Straki při čipu regenerace vypnul a od té doby nic. (zatim 8200KM) jasne, ze ho jen nevykuchali. softwarove to prehrali samozrejme taky. mozna nastal nejaky jiny problem Citovat
lub.v Odesláno 16. duben 2015 Odesláno 16. duben 2015 Ahoj, dnes se mi při první pokusu o start objevila hláška o přítomnosti vody v naftě a nechtělo to vůbec nastartovat a po vypnutí a znovuzapnutí to nastartovalo normálně, ale objevila se hláška anti pollution system faulty. Auto jede normálně a podotýkám, že z výroby (dle VIN kódu) FAP nemám. Netušíte, co to může být? Citovat
lub.v Odesláno 16. duben 2015 Odesláno 16. duben 2015 To se mi nezdá, točilo to jako blázen a na druhý pokus to nastartovalo úplně normálně... Spíš mě napadá, jestli jsem to první startování "neuspěchal"... Citovat
HonzaZ Odesláno 16. duben 2015 Odesláno 16. duben 2015 Ahoj, pokud to točilo dobře a nechtělo nastartovat, tak tam třeba voda byla. Ta hláška o přítomnosti vody se také zobrazí při startování, když je slabá baterka, ale je tom při tom poznat, že se mu nechce točit. Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 17. duben 2015 Odesláno 17. duben 2015 palivovy filtr vymenit by mohlo pomoct Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.