Peter-T Odesláno 15. srpen 2013 Odesláno 15. srpen 2013 Zdravim pokousel jsem se hledat na foru a vse co jsem nasel jsem zkusil a nepomohlo to. Nedavno mi na ceste dosla nafta jelikoz mi to ukazuje jak chce. Nestalo se mi to poprve, vzdy ale stacilo dolit naftu a jelo se dal. Ale ted po doliti nafty auto v klidu natocim a po chvili se rucni pumpicka smrskne a po rozjeti je hned znat mensi vykon pri vyrazeni rychlosti auto chcipne. Ale opetovne ho zase nastartuji a takhle je to stale dokola automobil se musi drzet stale pod plynem. Rucni pumpicka se zpet nafoukne az po chcipnuti motoru. Nevim kde by mohla byt chyba. Diky za rady. 1.9D 51kw r.v 1995 sedan. [upravil dne 15/8/2013 10:55 od Béďa] Citovat
švícko87 Odesláno 15. srpen 2013 Odesláno 15. srpen 2013 Odpovídal jsem Ti už tady....http://www.peugeot-club.com/topic/78132-palivove-cerpadlo-1820223030v6/ Citovat
Peter-T Odesláno 15. srpen 2013 Autor Odesláno 15. srpen 2013 Celou palivovou soustavu jsem uz vycistil a vymenil a stale nic... Pumpicka uz se ani nevraci do puvodni polohy a je stale scvrkla... Uz nevim co stim:/ Citovat
švícko87 Odesláno 15. srpen 2013 Odesláno 15. srpen 2013 To sítko v nádrži jsi měl venku - vyčistil? Palivový filtr vyměnil? Ani když odpojíš hadici od tělesa filtru a budeš pumpovat to nejde??? Citovat
Peter-T Odesláno 15. srpen 2013 Autor Odesláno 15. srpen 2013 Z nadrze do filtru tece nafta dobre ale nekde bude problem dal si myslim. Jsou nejake srouby na cerpadle odvzdusnovaci? od pumpicky to jde do podavaciho cerpadla pokud se nemylim tam nejaky problem byt nemuze? Bud to bude nejaka prkotina nebo to bude nakladnejsi nez cena celeho vozu:( Citovat
švícko87 Odesláno 15. srpen 2013 Odesláno 15. srpen 2013 Odvzdušnovák máš přímo na čerpadle.Je na konci hadičky,která spojuje palivový filtr právě s čerpadlem.Tuším že je to na 17mm klíč,teda spíše oříšek.Je ( při pohledu na motor ) na levé straně čerpadla,kousek od plastu od krytu rozvodového řemene. P.S. Pokud auto klape na volnoběh,tak to zavzdušněné nebude.... Citovat
Peter-T Odesláno 16. srpen 2013 Autor Odesláno 16. srpen 2013 Dnes zkusim diky, no auto klapalo na volnobeh ale ted uz ani to ne. Predtim se i vratila pumpicka do puvodni polohy po chcipnuti motoru ale ted uz ani to ne. Citovat
Peter-T Odesláno 16. srpen 2013 Autor Odesláno 16. srpen 2013 Ve vicku nádrže mam udělanou dirku aby si to bralo vuduch stale:) To jsem zvedav kdo na to tady kapne:) Citovat
Peter-T Odesláno 16. srpen 2013 Autor Odesláno 16. srpen 2013 Ve vicku nádrže mam udělanou dirku aby si to bralo vuduch stale:) To jsem zvedav kdo na to tady kapne:) Citovat
Peter-T Odesláno 16. srpen 2013 Autor Odesláno 16. srpen 2013 Ve vicku nádrže mam udělanou dirku aby si to bralo vuduch stale:) To jsem zvedav kdo na to tady kapne:) Citovat
Peter-T Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 Dnes zkusim diky, no auto klapalo na volnobeh ale ted uz ani to ne. Predtim se i vratila pumpicka do puvodni polohy po chcipnuti motoru ale ted uz ani to ne. Citovat
marko306 Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Ak nemáš upchaté sitko v nádrži (ak tam vôbec nejaké je) tak je niekde zapchatá trubka/hadička medzi nádržou a balónikom. Skús dať dole balónik a fúkni do trubky smerom k nádrži a uvidíš. Mala by ísť poľahky prefúknuť. Citovat
koblih69 Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Přesně tak - foukni do tý trubky kompresorem a vyzkoušej. Citovat
Peter-T Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 Tak problem vyresen i kdyz jsem cely balonek cistil zkusil jsem vymenu balonku zajel jsem na vrakac a koupil za trista!!! Vymenil a ejhle auto naskocilo a jede i drzi volnobeh nevim kde byla chyba balonky stejne nasavaji a jsou propustne. Hlavně ze je to vyreseny. Diky za rady a ochotu;) Citovat
Peter-T Odesláno 17. srpen 2013 Autor Odesláno 17. srpen 2013 Tak problem vyresen i kdyz jsem cely balonek cistil zkusil jsem vymenu balonku zajel jsem na vrakac a koupil za trista!!! Vymenil a ejhle auto naskocilo a jede i drzi volnobeh nevim kde byla chyba balonky stejne nasavaji a jsou propustne. Hlavnì ze je to vyreseny. Diky za rady a ochotu;) Citovat
švícko87 Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Takže byly zřejmě špatné ventilky v balonku....Hlavně že se zas kola valí a za kočárem práší Citovat
Peter-T Odesláno 22. srpen 2013 Autor Odesláno 22. srpen 2013 Celou palivovou soustavu jsem uz vycistil a vymenil a stale nic... Pumpicka uz se ani nevraci do puvodni polohy a je stale scvrkla... Uz nevim co stim:/ Citovat
marko306 Odesláno 22. srpen 2013 Odesláno 22. srpen 2013 Aj si skúsil prefúknuť hadičku/trubku od balónika do nádrže? Najlepšie by bolo ústami, lebo kompresor má tlak a prefúkne aj upchaté, z úst taký tlak nedáš a poľahky zbadáš či je to priechodné. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.