Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim pokousel jsem se hledat na foru a vse co jsem nasel jsem zkusil a nepomohlo to.

Nedavno mi na ceste dosla nafta jelikoz mi to ukazuje jak chce.

Nestalo se mi to poprve, vzdy ale stacilo dolit naftu a jelo se dal.

Ale ted po doliti nafty auto v klidu natocim a po chvili se rucni pumpicka smrskne a po rozjeti je hned znat mensi vykon pri vyrazeni rychlosti auto chcipne.

Ale opetovne ho zase nastartuji a takhle je to stale dokola automobil se musi drzet stale pod plynem.

Rucni pumpicka se zpet nafoukne az po chcipnuti motoru.

Nevim kde by mohla byt chyba.

Diky za rady.

1.9D 51kw r.v 1995 sedan.

[upravil dne 15/8/2013 10:55 od Béďa]

Odesláno

Celou palivovou soustavu jsem uz vycistil a vymenil a stale nic...

Pumpicka uz se ani nevraci do puvodni polohy a je stale scvrkla...

Uz nevim co stim:/

Odesláno

Z nadrze do filtru tece nafta dobre ale nekde bude problem dal si myslim.

Jsou nejake srouby na cerpadle odvzdusnovaci?

od pumpicky to jde do podavaciho cerpadla pokud se nemylim tam nejaky problem byt nemuze?

Bud to bude nejaka prkotina nebo to bude nakladnejsi nez cena celeho vozu:(

Odesláno

Odvzdušnovák máš přímo na čerpadle.Je na konci hadičky,která spojuje palivový filtr právě s čerpadlem.Tuším že je to na 17mm klíč,teda spíše oříšek.Je ( při pohledu na motor ) na levé straně čerpadla,kousek od plastu od krytu rozvodového řemene.

P.S. Pokud auto klape na volnoběh,tak to zavzdušněné nebude....

Odesláno

Dnes zkusim diky, no auto klapalo na volnobeh ale ted uz ani to ne.

Predtim se i vratila pumpicka do puvodni polohy po chcipnuti motoru ale ted uz ani to ne.

Odesláno

Dnes zkusim diky, no auto klapalo na volnobeh ale ted uz ani to ne.

Predtim se i vratila pumpicka do puvodni polohy po chcipnuti motoru ale ted uz ani to ne.

Odesláno

Ak nemáš upchaté sitko v nádrži (ak tam vôbec nejaké je) tak je niekde zapchatá trubka/hadička medzi nádržou a balónikom. Skús dať dole balónik a fúkni do trubky smerom k nádrži a uvidíš. Mala by ísť poľahky prefúknuť.

Odesláno

Tak problem vyresen i kdyz jsem cely balonek cistil zkusil jsem vymenu balonku zajel jsem na vrakac a koupil za trista!!! Vymenil a ejhle auto naskocilo a jede i drzi volnobeh

nevim kde byla chyba balonky stejne nasavaji a jsou propustne.

Hlavně ze je to vyreseny.

Diky za rady a ochotu;)

Odesláno

Tak problem vyresen i kdyz jsem cely balonek cistil zkusil jsem vymenu balonku zajel jsem na vrakac a koupil za trista!!! Vymenil a ejhle auto naskocilo a jede i drzi volnobeh

nevim kde byla chyba balonky stejne nasavaji a jsou propustne.

Hlavnì ze je to vyreseny.

Diky za rady a ochotu;)

Odesláno

Celou palivovou soustavu jsem uz vycistil a vymenil a stale nic...

Pumpicka uz se ani nevraci do puvodni polohy a je stale scvrkla...

Uz nevim co stim:/

Odesláno

Aj si skúsil prefúknuť hadičku/trubku od balónika do nádrže? Najlepšie by bolo ústami, lebo kompresor má tlak a prefúkne aj upchaté, z úst taký tlak nedáš a poľahky zbadáš či je to priechodné.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...