Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem so startovanim


modroocka

Recommended Posts

Ahojte,

mam peugeot 207, 1,6; 88kw.

problem nastal pri startovani za studena, kedy mi motor prvykrat nastartoval a hned zdochol; po druhykrat mi nabehol... casom sa to ale zhorsilo tak, ze teraz nastartuje aj 3krat ale aj 3krat zdochne... Ak sa podari ze ostane nastartovane, zacne auto kusok triast a motor sa sprava tak akokeby sa dusil... po 2-3min je vsetko ok...

:myslim

posledne mi bolo povedane, ze je potrebne hodit novy software.

vie mi niekto poradit? Dakujem za kazdu radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný problém. Když nastartuju a rozjedu se, motor se dusí, netáhne a má snahu chcípnout. Po chvíli se ohřeje a už jede normálně. Hlavně na křižovatkách je to dost nebezpečné. Neví někdo, co by to mohlo dělat, čím začít? Vůbec tomu nerozumím, a nerad bych, aby automechanik šel metodou pokus - omyl. Mohlo by to přijít hodně draho.

Peugeot 207 1.4 8V. Rok 2007 Budu vděčný za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to robi napr. rano pri starte... ak prejdem nejake tie km potom po vypnuti a naslednom zapnuti nabehne v pohode..

softwer som chcela dat ako poslednu moznost, kedze to nie je lacna zalezitost...

skusali sa precistis sviecky, po precisteni nastartovalo v pohode aj za studena a na druhy den znovu nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este raz treba tam dat soft novy to ti az tak neublizi a lepsia metoda jak tipovat ....

Přehrání nového softu dělá asi jen autorizovaný servis.(jestli se nepletu) A kolik to asi tak stojí. Nejbližší servis mám cca 50 km, tak abych věděl, co mě čeká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj problém se startem 207 byl na Slovensku o dovolený. Jeli jsem do Svitu do bázénu a už neodjeli. Startování jedine pod plynem až na podlahu a hned chcípnul. Odjezd do penzionu se všemi rozvíceními kontrolkami a pípání, šílená jízda 8km krokem. Druhý den odtah do Popradu, okamžitě na stojan, za hoďku odjezd. Velmi vstřícné jednání. Výměna teplotního čidla. Bylo to v záruce, psal se rok 08. Další 4 roky bez jediné závady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte takže do Polska jsem se prozatím nedostal.Poslal jsem dva emaily na Peugeot(asi Praha) přišla jedna odpověď že je to velice zaujalo a doporučení:kontrola soft.+tankování na značkových čerp.stanicích.Soft.je přehrán 1.7.2013+výměna teplotního čidla.Teplota motoru už po cca.3km.90st. takže O.K.Startování K.O.Na výhružný email (odstoupení od kup.smlouvy) už fa.nereagovala.Takže třetí reklamace v Peugeotu auto si nechají až 5 dní a pak se uvidí.Pokud se nepodaří odstranit vadu v užívání tak chci ať mi to dají písemně a odstupuji od smlouvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj takže autíčko je doma u prozatím startuje na 1!!!:) Udajně posílali data z řídící jednotky do Francie a oni přikázali vyčistit trysky.Prý jsem nabral nekvalitní benzín a tím je zašpinil a přicpal.Do nádrže mi nalili čistič,další jsem dostal domů a mám ho nalít až vyjedu nádrž a dobrat zas do plna.Pak se ozvu jak to pokračuje dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál Peugeot (Citroen) cena za bal. 250 kč v Peugeot F.M. obsah 300 ml.Autíčko (klep,klep) startuje pořád na 1 .Držím se doporučení p.technika a dle jeho doporučení tankuju Shell za 41.50kč.Ten je nejdražší ale dělá se v Německu a udajně je jistota že je kvalitní.Jezdím na plyn se spotřebou do 6l. tak to zas tolik neřeším.

[upravil dne 17/8/13 06:05 od Rostik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...