Fusion Odesláno 10. srpen 2005 Odesláno 10. srpen 2005 Sem byl neska na STK, udělal sem jí (trochu šejdrem ) ale co sem teda nikdy nevěděl, je že mám anglický světlomety. Svítí vlastně opačně. Pozná se to podle šipky co je na tom skle. Auto bylo kdysi havarovaný takže to je jasný... Citovat
Jirkap Odesláno 10. srpen 2005 Odesláno 10. srpen 2005 Taky dobrý... člověk nikdy neví na co nové přijde Citovat
Mila Odesláno 10. srpen 2005 Odesláno 10. srpen 2005 to se nema cim chlubit, protoze oslnujes protijedouci ridice, a to sis toho nikdy nevsiml ? musel jsi videt ze svetla sviti nahoru smerem doleva a ne do prava. Citovat
gvg Odesláno 10. srpen 2005 Odesláno 10. srpen 2005 Vžd? říkal, že ji má poněkud \"šejdrem\"... Citovat
sipka Odesláno 10. srpen 2005 Odesláno 10. srpen 2005 To mě před týdnem nepustili na emisích. Prej maximum Co2 je pod 0,3 a mě naměřili 0,35. Tak prej mi jí nedaj. Tak jí mám taky šejdrem. Citovat
Hics Odesláno 10. srpen 2005 Odesláno 10. srpen 2005 Kolega v práci má dodělávaný xenony a na technický to v podstě neřešili - kreslili, nastvený byly O.K. a bylo to. Čekal sem, že bude mít trable. Ono jen dobře, páč já sem na tom stejně... Citovat
Jirkap Odesláno 10. srpen 2005 Odesláno 10. srpen 2005 Původně zaslal: Hics Kolega v práci má dodělávaný xenony a na technický to v podstě neřešili - kreslili, nastvený byly O.K. a bylo to. Čekal sem, že bude mít trable. Ono jen dobře, páč já sem na tom stejně... Tak to jsem zvědav. Já jdu zítra na technickou a mám taky xenony a hlavně tam nemám dva pytle, takže doufám, že nikdo nic nebude říkat Citovat
Fusion Odesláno 10. srpen 2005 Autor Odesláno 10. srpen 2005 Byli to pohodáři na tom STK. Nikdo na mě nikdy neblikal (kromě upoz. na policii ), mě připadne že to svítí na obě strany stejně. 15 tisic za to ale neuvalím (8 na vrakálu), to a? si na mě každej bliká Citovat
Fusion Odesláno 10. srpen 2005 Autor Odesláno 10. srpen 2005 Původně zaslal: Mila to se nema cim chlubit, protoze oslnujes protijedouci ridice, a to sis toho nikdy nevsiml ? musel jsi videt ze svetla sviti nahoru smerem doleva a ne do prava. Já se tím nechlubím, jen sem to nevěděl. A do té doby než nepřestanou jezdit 110, 120 atd. na silnicích si budu STK dělat na černo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.