Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tipy na cabria a dotazy cabrioleťákům


Andreww

Recommended Posts

Já budu cabrio s pevnou střechou využívat častěji, než jen na výlety bez střechy, tak proto chci klímu. A klíma suší vzduch, takže se za deště nerosí okna. Na klímě opravdu trvám.

Cabrií jsem pár projel, a žádné se při přejezdu nerovností netřepalo tak, jako toto. Ale jen při přejezdu nerovnosti. Jinak nikam netáhne. Proto jsem si říkal, že to asi budo tlumiče.

Kontrolku opotřebení destiček to nemá, takže jedině ta kapalina. Když jsem si při projíždění všiml svítící kontrolky, tak jsem pak zapoměl kouknout na brzdovku.

Pravé zadní okno nejde nahoru, začne v něm lupat a musí se rukou pomoct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je prodaná. Byla to ta stříbrná 1.6ka v Rajhradu. Stála 45000, ale dalších 30000 bych do ní musel dát, aby se mě líbila. Tak alespoň o ní nebudu muset přemýšlet. Měla opravdu dost závad. A navíc byla zřejmě bořená na předek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je prodaná. Byla to ta stříbrná 1.6ka v Rajhradu. Stála 45000, ale dalších 30000 bych do ní musel dát, aby se mě líbila. Tak alespoň o ní nebudu muset přemýšlet. Měla opravdu dost závad. A navíc byla zřejmě bořená na předek.

Na tu jsem koukal na netu taky. Zaujala mě ta koule na tom. Kamarádka bydlí kousek vedle a až pojedu k ní v květnu, chtěl jsem se mrknout. Tak aspoň, že mě neláká. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To z Rajhradu mělo hodně chyb, a předchozí majitel, ikdyž v inzerátu psal, že je fanda, tak byl docela ... nedůsledný:D.

Ale asi mě to časem bude mrzet, že jsem ji nekoupil. Motor jel nádherně, a vše ostatní by se opravilo. Barva šedá met. se mě moc líbí.

Teď pro mě v nabídce nic není, budu hledat v Německu.

Milane, to dáš ne:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já myslím, že už viděl, ale dostal pěkně na prdel, viz tapec a kousek sedačky - spodek bude roztrhaný.

Cena asi bude odpovídat stavu ... navíc to nemá české značky, aby to vůbec šlo přihlásit :D

Vzhledem k roku výroby je v interiéru divné rádio a kaslík před spolujezdcem. Ale je to MKIII.

Koukám detailně a na pravé straně chybí vzadu lišta a vpředu není nějaký modrý znak jako nalevo. To modré logo by mohlo být Saint Tropez :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...