Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ad mozaika, náhled na část s WC :)

Na podestě za mísou bude stát pračka, proto ta konstrukce závěsu vypadá tak jak vypadá, půl dne řádění s flexou a COčkem...

post-23-14109631968779_thumb.jpg

Odesláno

oddie : chobotnice i mozaika :mrk:super:potlesk

edit: jednou jsem byl pomáhat kamarádovi se sádrokartonem,elektrikář měl všechno hotové a kamarád musel pak ještě zvedat strop a museli jsme mu všechno vytahat :D:D:D ještě,že jsem tam nebyl když to viděl :bacha

[upravil dne 23/6/13 23:20 od Gabriel 307]

Odesláno

Sádrokarton, to nám domů nesmí... Elektrika je tažená podlahou (paneláková klasika), zásuvky jsou zasekané (to už takové klasika není), přívod ke stropním světlům protažen panely (spiroly). A na to všechno nám Adraj vysekl štuk :)

Odesláno

Hele ta elektřina vypadala jako u mě v Nera. Vše má svůj jistič, vše se dá nezávisle na sobě odpojit, žádné zásuvky spolu, \"třífáze\" do bytu . . . . ale je to praktické.

Odesláno

Ještě to malinko dovysvětlím. Ten byt je tzv. dvougenerační - 2x WC, 2x stoupačky. No a my jsme z toho tu zadní \"garsonku\" udělali v podstatě plnohodnotnou, takže je tam nejen vlastní WC, ale i sprcháč, kuchyňka, je to prostě více oddělené jako vejminek, aby se v obou částech dalo fungovat zcela odděleně, nebo to dokonce i pronajmout, když jedno z toho nebude potřeba. Takže i elektrika má navzájem oddělené okruhy - horní řada jističů je větší byt, spodní řada je menší, vpravo je vidět podružný elektroměr od toho malého bytu, takže se dá i rozpočítat spotřeba. Z toho plyne také dost šílené osazení rozvodnice - 2x 3-fázové fíčko, 2x třífázový jistič (ve velkém bytě nezapojen, protože je tam plynový sporák, ale je tam natažený kabel jakk příprava, když už byla rozkopaná podlaha). V malém bytě není plyn, takže je tam třífáz kvůli varné desce..

Odesláno

Takhle vypadala chobotnice ve fázi stavby - rozkopaná podlaha. Ty tři dráty v popředí jsou od souseda o patro níž - oblíbený panelákový fórek. Vedle toho leželo dalších 6 hliníkových dvojlinek našich, ty už jsou v okamžiku focení odstříhané. Celkově to byla docela palba, jak to rozkopání podlah, tak to natažení drátů všude a nové příčky. Asi na to tak udělám samostatné vlákno.

post-23-14109631975777_thumb.jpg

Odesláno

kdo neviděl nepochopí:D.Já viděl a stejně nepochopil:D Vchodové dveře nešli díky chobotnici pořádně otevřít.

Splachovací roura mě dostala,když sem ji viděl venku nepřidělanou. Má to takový sešup,že pokud sedíš a spláchneš,funguje to jako bidet:D:D:D. Pamatuješ si s kolika kusů kolen je?

Co je dobrá vychytávka,tak to je splachovadlo:super:super. To jen tak doma někdo nemá.

[upravil dne 24/6/13 15:50 od adraj]

Odesláno

krásná práce a rozvaděč je super,akorát je škoda té lišty vedle.

Bylo by lepší kdyby to bylo schované.

jinak paráda,člověk , který přemýšlí do budoucna a radši natahá krky má u mne 1*

:super

Odesláno

to jinak snad ani nešlo. Mezi pokojem a chodbou je panel 5cm a u vchodových dveří,taky nic moc. A myslím,že Oldovi stačilo pár zásuvek a kabelů zasekat. Nejenom Olda toho měl určitě dost,ale věřím,že i sousedi:D

Odesláno

Velkybanan: Na spouste mist jsem se pri rekonstrukci na tahani datovky v krku vykaslal z jednoho prosteho duvodu - jakmile pujdou pres vic nez jeden roh, tak je snaha o dodatecne protazeni cehokoliv dost beznadejnou. I do toho jednoho krku co tam mam byl problem doplnit blbej telefonni kabel...

Odesláno

Takhle šílený svazek by do panelu zasekat nešel, musely by se uřezat roxory, což je blbost dělat, to už je zásah do statiky. Lišta je 10x4cm a měl jsem koupit radši 12x4, skoro se to tam nevešlo.

Jinak se do panelu zasekávalo všechno vzadu, asi 10 zásuvek, vedení od podlahy rohem nahoru ke světlům atd. Plus všechny ty koryta v podlahách. Investice do Makity se vyplatila :)

Odesláno

jj to znám 2+1 byt jsem dělal s otcem 2 dny - další 2 dny jsem pořád slyšel a cejtil vrtací kladivo.

Sousedi jo trošku se jim nelíbilo,že v 18:00 jedou kladiva:D

Ale co udělat se to musí

Ale neříkám nic prostě hezký :mrk

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...