radim.1008 Odesláno 1. duben 2016 Odesláno 1. duben 2016 Tak tyhle tomu sednou jak... Kola na auto. Citovat
Guest StibTo Odesláno 1. duben 2016 Odesláno 1. duben 2016 Vzdyt vypadaj v pohode ja bych to takhle klidne nechal Citovat
SV 24 Odesláno 7. červenec 2016 Autor Odesláno 7. červenec 2016 mám radost. konečně jsem sehnal originál křídla na ZX Citovat
Grlik Odesláno 8. červenec 2016 Odesláno 8. červenec 2016 obě bych asi nedával přijde mi tam toho hodně Citovat
SV 24 Odesláno 8. červenec 2016 Autor Odesláno 8. červenec 2016 já obě dám... dávalo se to v té době... a líbí se mi to... Citovat
SV 24 Odesláno 13. srpen 2016 Autor Odesláno 13. srpen 2016 v rámci prohazování kol s 309 dostal citroen speedliny z gtička. A nevypadají na něm špatně Citovat
ozzy56 Odesláno 13. srpen 2016 Odesláno 13. srpen 2016 podle mě jsou 15'' spídlajny z GTi nejhezčí pežotí kola Citovat
MilanF1 Odesláno 13. srpen 2016 Odesláno 13. srpen 2016 15" Speedline parádně sedí na hranatější auta z devadesátek Citovat
ozzy56 Odesláno 13. srpen 2016 Odesláno 13. srpen 2016 no 207ma není moc hranatá a ta kola jí pasují Citovat
Guest StibTo Odesláno 23. srpen 2016 Odesláno 23. srpen 2016 Na 207 to opticky kazej ty masivni lemy blatniku, spis by to chtelo 16" nebo 17" kola proste nizsi profil ... Ale proti gustu Citovat
SV 24 Odesláno 3. listopad 2016 Autor Odesláno 3. listopad 2016 protože se mi líbí? protože je nikdo nemá? protože jsou vzácné? protože jsem je koupil hodně levně? Stačí? Citovat
radim.1008 Odesláno 4. listopad 2016 Odesláno 4. listopad 2016 A protože je to tvoje auto. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. listopad 2016 Odesláno 4. listopad 2016 Však pokud se TOBĚ líbí to je hlavní, no ale tak když to sem dáš "na odiv" musíš počítat s reakcemi (takže to "...stačí ?" bylo krapet přebytečné). Mě to přijde sice zajímavé na pohled ale celkově to auto při pohledu zpředu je teď posunuté tak o 10 let v historii zpátky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.