PAJA106 Odesláno 8. červen 2013 Odesláno 8. červen 2013 Ale Veverka má stále aktivní FAP. Stejně tak i TDI s DPF (=FAP) nebudou po chipu kouřit, ale regenerace bude probíhat mnohem častěji. To že TDI po chipu kouří je způsobeno zejména tím, že buď už mají DPF zrušený, nebo jsou to starší verze motoru, které ho vůbec neměli. Citovat
JanMartak Odesláno 9. červen 2013 Odesláno 9. červen 2013 PAJA106: Nebo jednoduše má moc bohatou směs Citovat
307patrikNY Odesláno 26. listopad 2013 Odesláno 26. listopad 2013 Chalani chcel by som dať chipnúť moju 307 1.6HDi 2007 66kw (140 000) .... Koľko zhruba výjde cena čipovania .. Citovat
Veverka Odesláno 26. listopad 2013 Odesláno 26. listopad 2013 Hehe, já a můj \"nakopnutej\" lvíček jsme slavný Citovat
307patrikNY Odesláno 27. listopad 2013 Odesláno 27. listopad 2013 jasné a vedel by si to spraviť? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.